بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 27 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 3 - لوانته 0 (گزارش‌اختصاصی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

لوکا مودریچ- اینتر؛ شایعه یا واقعیت؟
چهارشنبه, 10 مرداد 1397 ساعت 21:04
لوکا مودریچ- اینتر؛ شایعه یا واقعیت؟
در ساعات اخیر اخبار زیادی در مورد احتمال انتقال لوکا مودریچ ستاره کروات رئال مادرید به اینتر منتشر شده است.

به گزارش "توپ 90"، تنها ساعتی بعد از انتشار خبر انتقال شیمه ورسالیکو از اتلتیکومادرید به اینتر، جانلوکا دی مارتزیو خبرنگار مشهور و معتبر ایتالیایی اخباری در مورد تمایل نراتزوری به جذب لوکا مودریچ هافبک 32 ساله رئال مادرید و حتی جدی شدن این معامله را منتشر کرد.

حقیقت این است که آسیلیو مدیر ورزشی اینتر در هفته های اخیر بارها با مدیر برنامه لوکا مودریچ در این خصوص مذاکره کرده و او نیز این احتمال را رد نکرده است. ساعتی بعد آلفردو پدولا دیگر خبرنگار ایتالیایی مدعی شد این انتقال غیرممکن نیست زیرا ابتدا همه پیوستن رونالدو به یوونتوس را نیز خیالی می دانستند اما در نهایت این انتقال انجام شد.

اما مارکا ساعاتی بعد از انتشار این خبر، انتقال مودریچ را به اینتر محال دانست. ستاره کروات در رویای توپ طلای 2018 است و می داند با ماندن در تیمی مانند رئال مادرید که یک مدعی ذاتی است شانس بیشتری برای دریافت این جایزه خواهد داشت.

رئال مادرید معمولا هنگامیکه اخبار جدایی بازیکنانش مطرح می شود، خیلی زود در صورت صحیح نبودن با انتشار بیانیه ای آن را تکذیب می کند؛ اتفاقی که چند روز قبل در مورد شایعه انتقال بنزما به میلان نیز انجام شد و به نظر می رسد این اتفاق به زودی در مورد مودریچ هم رخ می دهد.