بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 26 فروردین 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی نفت‌ مسجدسلیمان 0 - استقلال خوزستان 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

چهار گزینه برای جانشینی مرتضی تبریزی
چهارشنبه, 10 مرداد 1397 ساعت 14:22
چهار گزینه برای جانشینی مرتضی تبریزی
با جدایی مرتضی تبریزی، سرمربی ذوب آهن به دنبال پیدا کردن جانشینی برای وی است تا پس از سال ها اولین ترکیب ذوبی ها بدون حضور مهاجم قدیمی این تیم راهی میدان شود.

به گزارش "توپ 90"، ذوب آهن اصفهان این روزها آخرین فعالیت خود در بازار نقل و انتقالات را نیز به انجام رساند. آنها چند روز گذشته مرتضی تبریزی، یکی از کاپیتان های خود را به جمع استقلالی های  تهران منتقل کردند تا به نوعی کادر بازیکنان خود را بدون این مهاجم ببندند. به همین منظور یکی از دغدغه های امید نمازی سرمربی ذوبی ها، پیش از آغاز هفته دوم لیگ برتر، یافتن جانشینی برای این بازیکن در خط حمله است.


در این باره شنیده می شود نمازی چهار بازیکن این تیم را مدنظر دارد تا در خط حمله آن هم در دیداری حساس روبروی استقلال به کار بگیرد. محمدرضا عباسی، رضا حبیب زاده، ماریون داسیلوا و ابوالفضل صفرزاده چهار بازیکن ذوبی ها در خط جلو هستند که می توانند در ترکیب این تیم به میدان بروند. البته نفر اول کادرفنی سبزپوشان برای حضور در خط حمله، ادی هرناندز است که در بازی هفته اول نیز گلزنی کرد اما برای یافتن مکمل این بازیکن در خط حمله، نمازی آخرین تمرین ها را به کار می گیرد تا در نهایت به بهترین گزینه برسد.