بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 25 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه فوتسال شهروندساری 3 - فرش آرامشهد 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

شفر در اندیشه فرار از طلسم فولادشهر
چهارشنبه, 10 مرداد 1397 ساعت 14:21
شفر در اندیشه فرار از طلسم فولادشهر
در دو سفر قبلی به ورزشگاه فولادشهر دو شکست تلخ برای مربی آلمانی و شاگردانش در استقلال به ثبت رسید تا طلسم عجیبی یقه آنها را بگیرد.

به گزارش "توپ 90"، وینفرد شفر از روزی که به عنوان سرمربی روی نیمکت آبی های پایتخت نشست دو بار شاگردانش را در فولادشهر به مصاف ذوب آهن فرستاد که یک بار در دور برگشت لیگ هفدهم بود و دیگری بازی رفت پلی آف لیگ قهرمانان آسیا برای رسیدن به جمع هشت تیم برتر قاره کهن.


در اولین سفر استقلال در شرایطی که تا آخرین لحظات با تساوی 1-1 به کار خود پایان می داد گل محمدرضا حسینی روی ارسال بلند با ضربه سر باعث شد تا اولین شکست شفر در فولادشهر رقم بخورد، اتفاقی که با صحبت های تند این مربی در کنفرانس مطبوعاتی به جنگ لفظی شدیدی میان او و امیر قلعه نویی سرمربی وقت ذوب آهن تبدیل شد.


دومین بازی اردیبهشت ماه سال جاری بود، جایی که استقلال در دور رفت پلی آف آسیا به مصاف ذوب آهن رفت تا جدال دو نماینده ایران برای رسیدن به جمع هشت تیم برتر آسیا همه نگاه ها را معطوف به فولادشهر کند. در این بازی هم طلسم ناکامی های شفر با پنالتی دقیقه 90 ذوب آهن پابرجا ماند تا سفر به این ورزشگاه برای مربی آلمانی چندان خوشایند نباشد به خصوص که هر دو شکست در آخرین دقیقه رقم خورد.


حال در سومین سفر این بار وینفرد شفر که روزهای برزخی تر از فصل قبل را تجربه می کند فردا باید شاگردانش را به مصاف ذوب آهنی بفرستد که به نسبت فصل قبل  با تغییرات زیادی روبرو شده و دیگر امیر قلعه نویی را روی نیمکت خود نمی بیند تا با امید نمازی مقابل آبی های پایتخت صف آرایی کند. سرمربی آلمانی که فصل را برخلاف پیش بینی ها با شوک های متعددی آغاز کرد حالا با دو خرید جدید که یکی از آنها قطعا می تواند فردا مقابل ذوب آهن به میدان برود امیدوار است به طلسم ناکامی های خود در فولادشهر پایان دهد در غیر این صورت کار برای او و شاگردانش در ابتدای فصل دشوارتر از آن چیزی خواهد شد که تصور می رفت.