بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 2 بهمن 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بسکتبال بوستون سلتیکس - میامی هیت

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مرامند: هر روز صبح یک خبر جدید می‌شنویم
سه شنبه, 09 مرداد 1397 ساعت 23:26
مرامند: هر روز صبح یک خبر جدید می‌شنویم
مدافع پدیده معتقد است مشکلات مالی تنها دغدغه بازیکنان این تیم است و ادامه چنین شرایطی آنها را لیگ یکی خواهد کرد.

به گزارش "توپ 90"، محمدحسین مرادمند درباره شرایط پدیده گفت: ابتدای فصل را خیلی خوب شروع کردیم و تیم خوبی هم بسته شد ولی متاسفانه هرچه رو به جلو می‌رویم، مشکلات اضافه‌تر می‌شود؛ تا این لحظه هنوز به خاطر بدهی‌های قبلی باشگاه، نتوانستیم کارت بازی بازیکنان جدید را بگیریم و چندین مشکل دیگر که به دلیل بدهی مدیران گذشته بوده و به دغدغه‌های امسال باشگاه اضافه شده است.

او ادامه داد: از نظر فنی تیم خیلی خوب، جوان و یک دستی داریم ولی حواشی باشگاه بچه‌ها را اذیت می‌کند و بازیکنان هر روز که از خواب بلند می‌شوند، یک خبر جدید از مشکلات تیم می‌شوند که موجب شده تمرکز و حواس آنها از فوتبال دور شود.

مدافع پدیده به اهمیت کسب نتیجه در دیدار پیش رو برابر استقلال خوزستان اشاره کرد و افزود: این بازی در زمین حریف است ولی به خاطر اینکه ما در مسابقه اخیرمان مقابل پرسپولیس امتیاز از دست دادیم، باید برابر استقلال خوزستان نتیجه خوبی بگیریم تا کمی اوضاع تیم را بهتر کنیم ولی باز هم می‌گویم متاسفانه حواشی تیم زیاد است؛ ان‌شاالله مسئولان استانی حمایت کنند تا در این فصل نتیجه خوبی بگیریم.

مرادمند با بیان اینکه همه حواشی تیم ما مربوط به مسائل مالی است، عنوان کرد: درصدی از مطالبات فصل گذشته را دریافت کردیم ولی هنوز تسویه کامل نشده است؛ تا به اینجای فصل هم قرار بود 30 درصد از مبالغ قراردادمان را دریافت کنیم که هنوز 10 درصد از آن را گرفته‌ایم؛ همه مشکلات باشگاه از بدهی‌های قبلی است که امیدوار هستم برطرف شود.

او تاکید کرد: مطمئنا اگر اوضاع تیم همینطور بماند، تیم لیگ یکی می‌شود؛ 9 روز دیگر باید یک میلیارد تومان به پراهیچ بدهیم و اگر این اتفاق نیافتد به لیگ یک سقوط می‌کنیم؛ بازیکنان خارجی دیگری هم شکایت کردند که اگر آنها هم پرداخت نشود، باز هم کسر امتیاز از تیم اتفاق می‌افتد.

مدافع پدیده عنوان کرد: از طرف دیگر اگر بدهی بازیکنان ایرانی پرداخت نشود، نمی‌توانیم کارت بازی بازیکنان جدید را بگیریم و از آنها استفاده کنیم؛ اوضاع باشگاه ما خیلی پیچیده است ولی امیدوار هستیم مسئولان استانی کمک کنند چون پدیده تیم اول و آخر مشهد در لیگ برتر محسوب می‌شود و حیف است این استان تیمی نداشته باشد و در ورزشگاه امام رضا بازی برگزار نشود.

مرادمند درباره آخرین وضعیت مصدومیت خود گفت: خدا را شکر شرایطم بهتر شده ولی متاسفانه در یکی، دو سال اخیر مصدومیت‌های سه، چهار هفته‌ای در بعضی مقاطع لیگ نصیبم می‌شود؛ چند هفته قبل از شروع فصل نیز در اولین تمرین انگشت پای من شکست، اما 10 روز قبل گچ پایم را باز کردم و تمرین انفرادی داشتم؛ از فردا هم به تمرینات گروهی تیم اضافه می‌شوم و به احتمال زیاد از هفته آینده بتوانم بازی کنم.