بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 30 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اینتر 0 - ساسولو 0 (گزارش اختصاصی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

رئال مادرید دوباره کهکشانی خواهد شد؟
سه شنبه, 09 مرداد 1397 ساعت 23:26
رئال مادرید دوباره کهکشانی خواهد شد؟
دیدار فردای رئال مادرید برابر منچستریونایتد اهمیت زیادی در سیاست های نقل و انتقالاتی کهکشانی ها در تابستان خواهد داشت.


به گزارش "توپ 90"، گرچه بعد از جدایی کریستیانو رونالدو همه انتظار داشتند رئال مادرید دست به خریدهای بزرگی زده و ستاره های گرانقیمت یکی پس از دیگری راهی برنابئو شوند، اما این اتفاق هنوز رخ نداده و همانند چند سال اخیر این تیم نقش منفعلی در بازار تابستانی داشته است.

اما طبق ادعای مارکا، بازار نقل و انتقالات برای رئال مادرید تمام نشده و ممکن است در اواخر این مهلت شاهد سرازیر شدن بازیکنان بزرگی به ترکیب این تیم باشیم. لوپتگی و پرز به این نتیجه رسیده اند که شرایط تیمی را در بازی های پیش فصل بررسی کنند و اگر به این نتیجه رسیدند که تیم نیاز به تقویت دارد، برای جذب بازیکن اقدام کنند.

بامداد فردا 2 تیم رئال مادرید و منچستریونایتد به مصاف هم خواهند رفت و این دیدار یکی از مهم ترین مسابقات در تصمیم گیری باشگاه خواهد بود.

در صورت اخذ نتیجه منفی، 2 انتقال مهم پیش روی کهکشانی ها خواهد بود؛ ابتدا آنها برای جذب ادن هازارد ستاره بلژیکی چلسی اقدام خواهند کرد و گزینه بعدی آنها، مائورو ایکاردی ستاره آرژانتینی اینتر است که می تواند خلا یک مهاجم نوک بزرگ در برنابئو را پر کند.

البته این 2 خرید هرگز برای رئال مادرید به آسانی صورت نخواهد گرفت زیرا به نظر می رسد چلسی به کمتر از 200 میلیون یورو برای هازارد راضی نباشد و ایکاردی نیز تصمیمی برای ترک اینتر ندارد اما به هر حال سابقه نشان داده فلورنتینو پرز متخصص خریدهای اواخر تابستان است.