بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 3 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کرواسی 3 - انگلیس 3 (زیر 21 سال اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ناظمی: سپیدرود با 12 یار به دیدار رقیبان می‌رود
سه شنبه, 09 مرداد 1397 ساعت 18:07
ناظمی: سپیدرود با 12 یار به دیدار رقیبان می‌رود
سرپرست تیم سپیدرود رشت افت بدنی و عدم تمرینات منظم را دلیل شکست سنگین تیمش برابر سایپا تهران دانست. 

به گزارش "توپ 90"، افشین ناظمی، سرپرست تیم سپیدرود رشت در خصوص شکایت‌های موجود از این تیم در فدراسیون فوتبال تصریح کرد:  با پرداخت مبلغ بدهی محمدباقر شعبانی که مربوط به دو فصل گذشته است، تنها پرونده قطعی محکومیت سپیدرود در کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال مختومه شد و سپیدرود مشکلی در استفاده از بازیکنان جدید ندارد. شکایت دیگری از سوی امین ترکاشوند بازیکن دو فصل گذشته سپیدرود در کمیته تعیین وضعیت فدراسیون مفتوح است که به‌زودی این پرونده نیز بسته می‌شود.


وی هم‌چنین در رابطه با شکست سنگین تیمشان برابر سایپا، گفت:  سپیدرود تمرینات خود را به دلیل مشکلات مالکیتی، دیرتر از سایر تیم‌ها آغاز کرد و به همین دلیل نتوانستیم بازی خودمان را مقابل سایپا ارائه بدهیم و از لحاظ بدنی کم آوردیم و در برابر این تیم تن به شکست دادیم.


سرپرست تیم سپیدرود درباره دیدار سخت این هفته تیمش برابر سپاهان نیز گفت:  کادر فنی و بازیکنان سپیدرود با تمرینات خوبی که بعد از بازی سایپا انجام دادند، خود را آماده نبرد سنگین با سپاهان کرده‌ و می‌خواهند با پیروزی مقابل شاگردان قلعه نوعی، نخستین پیروزی فصل را رقم بزنند. سپیدرود برخلاف تیم‌های بی هوادار یا کم هوادار، به دلیل حمایت 90 دقیقه‌ای هواداران خود، تیمی 12 نفره است و در ورزشگاه خانگی سردار جنگل باقدرت بیشتری به مصاف رقبا می‌رویم.