بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 2 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ناپولی 1 - آتالانتا 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

خرید گران قیمت بارسلونا در راه آرسنال!
سه شنبه, 09 مرداد 1397 ساعت 18:07
خرید گران قیمت بارسلونا در راه آرسنال!
عثمان دمبله که تابستان گذشته پس از جار و جنجال های فراوان به بارسلونا پیوست حالا در آستانه جدایی قرار دارد.

به گزارش "توپ 90"، دمبله سال گذشته برای پیوستن به بارسا دست به شورش زد و از حضور در تمرینات بروسیا دورتموند خودداری کرد. در نهایت دورتموند حاضر شد با قراردادی 105 میلیون یورویی بعلاوه 45 میلیون یورو بندهای متغیر این ستاره 21 ساله فرانسوی را به بارسلونا واگذار کند اما اوضاع برای دمبله در بارسا خوب پیش نرفت و یک مصدومیت سنگین در همان ابتدای فصل او را 4 ماه به دور از میادین نگاه داشت.

دمبله در بازگشت به میادین نیز نتوانست روند رو به رشدی داشته باشد و اغلب نیمکت نشین بود. اخیرا و پس از انتقال مالکوم به بارسا گفته می شود که دمبله خشمگین شده و قصدی جدی برای جدایی دارد.

در واقع هم پست بودن مالکوم و دمبله باعث این نارضایتی شده و در همین رابطه امروز نشریه سان فاش ساخت که آرسنال قرار است به زودی پیشنهادی هنگفت برای دمبله ارائه دهد و در آن، آرون رمزی نیز به باشگاه کاتالانی پیشنهاد خواهد شد.

هنوز رقم دقیق آرسنالی ها برای جذب دمبله عنوان نشده ولی بدیهی است که بارسا حاضر نخواهد شد دمبله را با مبلغی پایین تر از 105 میلیون یورو از دست بدهد. لازم به ذکر است که ماه گذشته نشریه اکیپ از تماس مسئولان آرسنال با مدیر برنامه های دمبله پرده برداشته بود.