بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 5 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال هیوستون راکتس - یوتاجاز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

تکلیف سوپر جام احتمالا امروز مشخص می شود
سه شنبه, 09 مرداد 1397 ساعت 12:10
تکلیف سوپر جام احتمالا امروز مشخص می شود
عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال خبری درباره تایید رای کمیته انضباطی که در برخی کانال های تلگرامی آمده را تکذیب کرد.

به گزارش" توپ 90" برخی از کانال های تلگرامی امروز خبری در این رابطه منتشر کردند که کمیته استیناف رای کمیته انضباطی درباره سوپرجام فوتبال ایران را تایید خواهد کرد و اعتراض استقلالی ها نتیجه ای نخواهد داشت. این به این معنی است که استیناف نیز رای پیروزی سه بر صفر پرسپولیس و قهرمانی این تیم در سوپر جام را تایید می کند اما مهدی دادرس یکی از اعضای کمیته استیناف این خبر را تکذیب کرد. دادرس در گفت و گو با "توپ 90" گفت :« این خبر را نمی دانم کدام سایت ها و کانال ها زده اند اما خبر درستی نیست.»


او افزود:« این حرف شایعه است چون ما هنوز پرونده را ندیده ایم و پرونده هنوز به کمیته استیناف نیامده است.»


دادرس در ادامه گفت:«ما در کمیته استیناف سه شنبه ها جمع می شویم و اگر پرونده ای باشد نسبت به آن رای می دهیم. اگر قرارباشد که به این پرونده هم رسیدگی کنیم امروز این اتفاق خواهد افتاد ولی هنوز همانطور که گفتم ما پرونده ای را ندیده ایم که بخواهیم رای را تایید کنیم.»


بازی سوپرجام فوتبال ایران قرار بود در تاریخ 29 تیرماه برگزار شود که به دلیل اعتراض باشگاه استقلال به تاریخ این بازی و عدم حضور این تیم توسط کمیته انظباطی سه بر صفر به نفع پرسپولیس اعلام شد اما با اعتراض استقلال حالا پرونده به کمیته استیناف رفته و ممکن است امروز تکلیف نتیجه این مسابقه مشخص شود.