بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 31 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی فنرباغچه 1 - وولفسبورگ 1 (بازی‌دوستانه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

تقابل جذاب خودی‌ها در تهران و اصفهان
سه شنبه, 09 مرداد 1397 ساعت 12:03
تقابل جذاب خودی‌ها در تهران و اصفهان
این هفته تیم ذوب آهن و فولاد در حالی به مصاف سرخابی ها می‌روند که ۲ بازیکن از این تیم ها را در ترکیب خود می‌بینند.

به گزارش "توپ 90"، با قطعی شدن انتقال مرتضی تبریزی از ذوب آهن به استقلال حالا میتوان او را بازیکن تیم آبی پوشان پایتخت دانست. گلزن‌ترین مهاجم لیگ هفدهم پس از علی علیپور، در چند فصل اخیر عملکرد بسیار خوبی داشته و حالا باید جای خالی مامه تیام را پر کند. در فصول اخیر استقلال کاوه رضاییِ مهاجم را نیز از ذوب آهن خرید اما باتوجه به قرارداد کوتاه مدت او خیلی زود راهی شارلروای بلژیک شد.

حال دیدار روز پنج شنبه این دو تیم آخرین حضور مرتضی تبریزی در تیم ذوب آهن خواهد بود و او پس از بازی با استقلال راهی این تیم خواهد شد. باتوجه به همین انتقال بزرگ، تقابل تبریزی با هم‌بازیان آینده‌اش می‌تواند بسیار جذاب باشد.

فردای دیدار استقلال و ذوب آهن، تیم سرخپوش پایتخت در تهران از فولاد میزبانی خواهد کرد. در این بازی سروش رفیعی دوئل دیدنی را با بازیکنان پرسپولیس خواهد داشت. سروش در نیم فصل دوم پیراهن پرسپولیس را برتن خواهد کرد اما باتوجه به محرومیت سرخ ها از نقل و انتقالات تا زمستان در فولاد خواهد بود.

مصاف سروش و پرسپولیس از آن جهت جذاب تر است که در روزهای اخیر داستان حضور او مقابل پرسپولیس بسیار جنجالی شده و مدیران هر دو باشگاه نسبت به این موضوع واکنش نشان داده اند. از اطراف قرمزها از تیم های سایپا و فولاد خواستند که مقابل‌شان ترابی و رفیعی را استفاده نکنند و از طرف دیگر مدیران این دو باشگاه علیه این درخواست صحبت هایی را مطرح کردند.

همین تقابل ها هفته دوم لیگ را بسیار ویژه تر و حساس تر خواهد کرد و حالا اهالی فوتبال منتظر عملکرد این بازیکنان در برابر تیم های آینده شان هستند.