بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 27 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال کلیولند کاوالیرز - پورتلند بلیزرز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

امامعلی: استقلال و پیکان بسته بازی کردند
دوشنبه, 08 مرداد 1397 ساعت 17:10
امامعلی: استقلال و پیکان بسته بازی کردند
مهاجم جوان پیکان امسال با آمدن قاضی و روشی که جلالی به کار گرفته تبدیل به یک وینگر چپ شده اما باوجود چند مهره سرشناس در خط حمله او یکی از بازیکنان ثابت برابر استقلال بود.

به گزارش" توپ 90" پیکان برابر استقلال در هفته اول به مساوی رسید و با یک امتیاز باید دومین بازی سختش را در هفته دوم برابر سایپا برگزار کند.

فرازامامعلی مهاجم جوان پیکان در این بازی یکی از بازیکنان ثابت ترکیب یازده نفره بود و 88 دقیقه در وینگر چپ این تیم بازی کرد.

او که فصل قبل بیشتر یک مهاجم نوک بود امسال با آمدن محمد قاضی به وینگر تبدیل شده هرچند با وجود چند مهره تهاجمی خوب روی نیمکت او کماکان یکی از بازیکنان ثابت مجید جلالی است.

امامعلی درباره اولین بازی تیمش و بازی در پست وینگرچپ گفت:« خدارو شکر لیگ شروع شد و ما در اولین مسابقه در یک بازی سخت به یک امتیاز رسیدیم. ابتدا اگر بخواهم درباره پست بازی ام بگویم اینکه من پست اصلی ام مهاجم نوک است اما با تصمیم آقای جلالی وینگر چپ بازی کردم. البته من فصل قبل در 4-5 بازی در پست وینگر بازی کردم و در همان چند بازی هم دو گل زدم.»


او ادامه داد:« بازی اول همیشه یک بازی سخت و سنگین است به خصوص اگر مقابل استقلال و پرسپولیس باشد این بازی سنگین تر هم می شود. با توجه به این وضعیت هردوتیم بسته بازی کردند با این حال ما می توانستیم بازی را ببریم. اگر آن موقعیتی را که داشتم خراب نمی کردم سه امتیاز این بازی حساس را گرفته بودیم. اما بااین وجود ناراضی نیستیم و انشالله در بازی های بعدی امتیازهای کامل را می گیریم.»


فرازامامعلی یکی از بازیکنانی است که تمام فوتبالش را در پیکان بوده است. خودش در این باره گفت:« بله من با پیکان بزرگ شدم و از کودکی در این تیم بازی می کردم. پیکان خانه دوم من است و امسال هم با نظر آقای جلالی در تیم ماندم و امیدوارم بتوانم بازیکن مثمرثمری برای پیکان و آقای جلالی باشم.»


مهاجم 24 ساله پیکان فصل گذشته در 16 بازی و در مجموع هزار دقیقه ای که به میدان رفت توانست سه گل برای این تیم به ثمر برساند.

او در این باره که آیا پیشنهاد از تیم های دیگری هم داشته است گفت:« بله پیشنهادهای خیلی خوبی داشتم که از نظر مالی از پیکان بهتر بودند اما من به خاطر اینکه در پیکان بزرگ شده ام و همچنین به خاطر کادرفنی فوق العاده ای که داریم ، خود آقای جلالی و حمیدخان مطهری که به نظر من یکی از بهترین مربیان ایران هستند ترجیح دادم در پیکان بمانم. امسال می تواند سال پرش پیکان باشد. تیم خوبی داریم ، با اینکه چند بازیکن رفتند اما بازیکنان خیلی خوبی به تیم اضافه شدند و فکر می کنم از یکی دوبازی دیگر بازیکنان جدید کاملا هماهنگ شوند. اگر این اتفاق بیفتد فکر می کنم تیم بهتری نسبت به سال های قبل داریم و می توانیم نتایج خوبی هم بگیریم.»


او دراین باره که آیا پیکان تیم پرمهره ای است گفت:«ما بازیکنان خیلی خوبی داریم و من هم قبول دارم نسبت به سال قبل تیم پرمهره تری هستیم. اما در تیم ما آنچه مشخص است اینکه اسم ها بازی نمی کنند و آقا مجید هرکسی را که در تمرینات آماده تر باشد و کارهای تاکتیکی را بهتر انجام بدهد بازی می دهد.»


وینگر جدید پیکان درباره بازی در این پست هم گفت:« برای یک بازیکن شاید تغییر پست سخت باشد، من هم اعتراف می کنم که عاشق بازی در پست مهاجم نوک هستم اما برایم این مهم است که هرچه مربی ام بگوید انجام بدهم. اگر آقا مجید بگوید دروازه بان هم بازی می کنم.»


او با اشاره به پرمهره بودن تیمش، تیم گران قیمتی نیستند هم افزود:«مبالغ قرارداد در پیکان اصلا بالا نیست. من خودم پیشنهادی که داشتم دوبرابر مبلغی بود که با پیکان قرارداد دارم. سقف قرارداد در تیم ما خیلی پایین است و بازیکنان مطرحی هم که آمدند فقط به خاطر بازی در پیکان بوده است. من به جرات می توانم بگویم از نظر بودجه ای جزو 5 تیم پایین جدول هستیم اما از نظر قدرت تیمی و مهره جزو تیم های خوب لیگ برتر هستیم و امسال سعی داریم نتایج بهترین هم بگیریم.»


اما علی در انتها با اشاره به بازی این هفته تیمش برابر سایپا گفت:« سایپا تیم خیلی خوبی است اما ما برای برد به زمین می رویم و می خواهیم در زمین خودمان اولین سه امتیاز را بگیریم.»