بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 29 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی شانگهای 1 - چونبوک موتورز 1 (لیگ‌قهرمانان‌آسیا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

معضل عجیب رئال مادرید با ستاره کروات
دوشنبه, 08 مرداد 1397 ساعت 17:10
معضل عجیب رئال مادرید با ستاره کروات
متئو کوواچیچ ستاره کروات رئال قصد جدایی دارد در حالی که پاسخ باشگاه به وی منفی بوده است.

به گزارش "توپ 90"، کوواچیچ پیش از شروع جام جهانی در مصاحبه با مارکا صراحتا گفت که قصد ترک رئال را دارد و می خواهد در تیمی بازی کند که به وی دقایق بیشتری میدان داده شود.

جالب اینکه کوواچیچ یک روز پس از اتمام جام جهانی به کمپ والدبباس رفت. او دو هدف را دنبال می کرد. دیدار با هم تیمی هایش و سپس ملاقات با لوپتگی. او در گفت و گوی رودررو با سرمربی رئال به وی گفت که می خواهد به تیمی دیگر برود چرا که اطمینان دارد که در صورت ماندنی شدن، بازهم نیمکت نشینی در انتظارش خواهد بود اما لوپتگی به وی خاطرنشان کرد که با او همه از صفر شروع می کنند.

از طرف مسئولان باشگاه نیز به وی اطلاع داده شده است که برنامه ای برای فروش وی ندارند چرا که نه در بازار ستاره ای در حد و اندازه های او یافت می شود و نه اینکه باشگاه حاضر است ستاره ای که از 21 سالگی در اختیار داشته و قرار است روزی جانشین مودریچ شود را به راحتی از دست بدهد.

کوواچیچ با کاستن از مدت زمان تعطیلات تابستانی، از پنج روز دیگر به تمرینات رئال باز خواهد گشت و البته همچنان اصرار به جدایی دارد.

از طرفی مسئولان رئال همواره گفته اند که بازیکنی را به زور نگاه نمی دارند و برای نمونه، حتی مانع جدایی رونالدوی ناراضی هم نشدند اما گویا در مورد کوواچیچ قضیه متفاوت است. او از سیتی، رم، بایرن و اینتر پشنهاد دارد و رئال هر چهار پیشنهاد را رد کرده است. 

تا انتهای نقل و انتقالات تابستانی هنوز راه درازی باقی مانده و وقوع هر اتفاقی ممکن است اما فعلا، هدف مسئولان رئال حفظ کوواچیچ و خوشبینی به تغییر عقیده این بازیکن آینده دار است.