بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 30 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بنفیکا 3 - گوادالاخارا 0 (اینترنشنال کاپ)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

احمدزاده در تیم منتخب هفته دوم لیگ لهستان
دوشنبه, 08 مرداد 1397 ساعت 17:09
احمدزاده در تیم منتخب هفته دوم لیگ لهستان
فرشاد احمدزاده، هافبک ایرانی تیم شلونسک وروتسلا لهستان با درخشش در هفته دوم لیگ استراکلاسا در تیم منتخب این لیگ برای هفته دوم قرار گرفت.

به گزارش "توپ 90"، تیم شلونسک وروتسلا لهستان که از فرشاد احمدزاده در ترکیب خود استفاده می‌کند در هفته دوم لیگ استراکلاسا به مصاف لخیا گدانسک رفت و در نهایت با اثر گذاری هافبک ایرانی خود در دقایق از پذیرش اولین شکست فصل گریخت. 


هافبک سابق تیم پرسپولیس تهران که در فصل نقل و انتقالات تابستانی از جمع قرمزپوشان جدا شده و به تیم شلونسک  وروتسلا پیوسته بود در دقیقه 87 بازی تیمش از روی نقطه کرنر سانتری را ارسال کرد و در ادامه همین موقعیت تبدیل به گل شد تا تیمش با یک امتیاز زمین مسابقه را ترک کند و به لطف تفاضل گل بهتر نسبت به حریف خود در صدر جدول لیگ استراکلاسا قرار گیرد. 


حالا احمدزاده به انتخاب کارشناسان فوتبال لهستان همراه با دروازه‌بان و مدافع تیمش در تیم منتخب هفته دوم لیگ لهستان قرار گرفت تا به درخشش خود به عنوان لژیونر ایران ادامه دهد. فرشاد احمدزاده در دیدار اول اشلاسک وروچلاو 84 دقیقه مقابل کراکوویا بازی کرد ولی در بازی دوم حضور کامل در ترکیب تیمش داشت و موفق شد نخستین پاس گل خود را هم ثبت کند.