بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کرواسی 3 - انگلیس 3 (زیر 21 سال اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

نعمتی: با برانکو جرات عقب‌نشینی از اهداف را نداریم
دوشنبه, 08 مرداد 1397 ساعت 17:09
نعمتی: با برانکو جرات عقب‌نشینی از اهداف را نداریم
هافبک موفق پرسپولیس در اولین بازی این تیم توانست یک پنالتی به سود تیم خود بگیرد تا سهم عمده‌ای در پیروزی سرخپوشان در مشهد ایفا کند.

به گزارش "توپ 90"، سیامک نعمتی در دومین فصل حضورش در پرسپولیس رویاهای بزرگی را در سر دارد. او که اکنون به عنوان مهره ثابت تیم برانکو توانسته جایگاه ویژه‌ای را به خود اختصاص دهد، در دیدار برابر پدیده مشهد پایه‌گذار تنها گل این تیم نیز لقب گرفت. هافبک شماره 88 سرخپوشان مدعی است محرومیت نقل و انتقالات نیز نمی‌تواند آنها را از هدفی که در سر دارند دور نگه دارد.


وی در خصوص اولین بازی فصل و پیروزی مقابل پدیده مشهد گفت: پدیده کاملا ما را سورپرایز کرد. تیم فوق العاده‌ای بودند و اگر به همین شکل به کار خود ادامه دهند مسلما نتیجه خوبی در انتها خواهند گرفت. ما اردوی آماده سازی خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم و این البته تمام توانایی ما نبود. درست است که دومین محرومیت نقل و انتقالاتی شرایط را برای تیم سخت کرده است اما با این حال بازیکنان خوبی در جمع ما هستند که هر کدام از آنها به تنهایی می‌توانند ستاره دیگر تیم‌ها لقب بگیرند. ما البته یک مربی بزرگ روی نیمکت خود داریم که با افکار و تدابیر او هیچکس جرات عقب نشینی از اهداف قهرمانی و موفقیت را ندارد.


نعمتی در ادامه به تمجید از هواداران این تیم پرداخت و گفت: اینکه بگوییم هواداران ما را در مشهد سورپرایز کردند اشتباه است. ما به حضور و اعتماد و حمایت آنها عادت کرده‌ایم و این بزرگترین دلگرمی ما محسوب می‌شود. مشکلات ما مسلما از دیگر تیم‌ها کمتر نیست اما وقتی آنها اینچنین به ما شوق موفقیت می‌دهند در زمین از تمام توان خودمان برای کسب نتیجه سود می‌بریم.


وی در خصوص صحنه منجر به پنالتی برای تیمش گفت: ما برای پیروزی وارد زمین مشهد شده بودیم. خدا را شکر که توانستیم سهمی در این موفقیت داشته باشم. تلاش تک تک بازیکنان و کسانی که ما را حمایت می‌کردند در این برد نقش داشت. خوشحالم که با سه امتیاز استارت زدیم و نشان دادیم که همچنان از توانایی بالایی برای دستیابی به موفقیت برخوردار هستیم.


نعمتی در مورد اینکه آیا قادر به دستیابی دوباره به جام قهرمانی خواهند بود یا خیر گفت: همانطور که گفتم با حضور آقای برانکو و هواداران کسی جرات اینکه به چیزی جز این مساله فکر کند را ندارد. ما هنوز تیم قدرتمندی در اختیار داریم. نمی‌توان کیفیت بازیکنانی که از جمع ما جدا شده‌اند را نادیده گرفت اما هر کسی که این پیراهن را بر تن می‌کند به دنبال این خواهد بود تا در شان باشگاه تلاش خود را به کار بگیرد و اکنون نیز همگی ما با یک هدف بزرگ در زمین و تمرینات حضور پیدا می‌کنیم. خوشبختانه این امید بزرگ در همه ما وجود دارد که بتوانیم بار دیگر سکوی قهرمانی پایان فصل را با حضور خودمان و هواداران برپا و آن را تکرار کنیم. هیچ چیز لذتبخش‌تر از موفقیت نیست و وقتی مزه این اتفاق را چشیده باشی به کمتر از آن فکر نخواهی کرد. غم محرومیت و مشکلات دیگر مسلما با حمایت هواداران از ذهن همه ما فراموش شده و خودمان را برای یک فصل سخت آماده کرده‌ایم.


هافبک پرسپولیس در خصوص تغییر پست‌های پیاپی در این بازی گفت: همانطور که گفتم در نیم فصل اول شرایط سختی داریم و همه به دنبال این هستیم تا یکدیگر را حمایت کنیم تا تیم به مشکل برنخورد. هر پستی که آقای برانکو صلاح بداند بازی می‌کنم و تلاش ما این است که خواسته کادرفنی و در نهایت نتیجه تیم حاصل شود.


نعمتی درباره بازی با فولاد خوزستان در استادیوم آزادی گفت: خیلی خوشحالم که بعد از مدت‌ها بار دیگر هواداران‌مان را در استادیوم آزادی خواهیم دید و دل همگی ما برای آنها تنگ شده بود. البته همانطور که گفتم هیچ جایی نیست که آنها ما را از لطف خودشان محروم کرده باشند و حمایت آنها باعث شده تا برای موفقیت و پیروزی بجنگیم. فولاد نیز در بازی اول توانست حریف خود را شکست دهد و اکنون باید به خوبی قدر این بازی خانگی را بدانیم و به دنبال کسب نتیجه باشیم. هواداران سهم زیادی در نیم فصل اول خصوصا خواهند داشت و با حمایت پرشور آنها مسلما عبور از این بحران و مشکلات آسانتر خواهد شد.

وی در خصوص دیدار با الدحیل و نگرانی که بابت قدرت حریف وجود دارد گفت: وقتی در یک میدان بزرگ حاضر می‌شوی نباید انتظار حریفان کوچک را داشته باشی. مطمئنا همانقدر که ما برای این حضور تلاش کردیم آنها نیز به دنبال عبور از این مرحله هستند. ما به راحتی به اینجا نرسیدیم و به راحتی از این جام خداحافظی نخواهیم کرد. تلاش همه بازیکنان این است که بتوانند بار دیگر به نتیجه برسند و فصل گذشته را جبران کنند. الدحیل تیم قدرتمندی است و در این شکی نیست اما نباید بازیکنان ما را هم کم شمرد. فعلا تمام تمرکز ما روی بازی های لیگ است و بعد از آن خودمان را برای این بازی سخت آماده می‌کنیم و به امید خدا و حمایت هواداران به دنبال صعود خواهیم بود.