بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بنفیکا 3 - گوادالاخارا 0 (اینترنشنال کاپ)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

سیمئونه: پیشرفت گریزمان حد و مرز ندارد
یکشنبه, 07 مرداد 1397 ساعت 17:14
سیمئونه: پیشرفت گریزمان حد و مرز ندارد
آنتوان گریزمان که پیش از جام جهانی شایعات زیادی در مورد پیوستنش به بارسا به گوش می رسید، در نهایت تصمیم به ماندن در اتلتیکو گرفت.

به گزارش "توپ 90"، خبر ماندنی شدن گریزمان خبر بسیار خوبی برای سیمئونه و هواداران اتلتیکو بود.

ال چولو در نشست خبری بازی با پی اس جی و در مورد دلیل ماندن گریزمان گفت:« این سوالی است که باید از خود او بپرسید. من همواره به نظر بازیکنان احترام گذاشته ام. چه آنهایی که از جمع ما جدا شده اند و چه کسانی مثل گریزمان که در نهایت تصمیم به ماندن گرفته اند.

گریزمان می تواند و امیدوارم که از این هم بهتر شود چون پیشرفت او حد و مرز ندارد. او در کنار دیگر بازیکنانی که در اتلتیکو حضور دارند، به رشد و بهتر شدن ادامه خواهد داد و بازیکن بسیار مهمی برای ما محسوب می شود.»

جذب ژیرو:« نمی توانم و نمی خواهم به طور واضح از کسی نام ببرم چون شایعات همیشه وجود دارند و ادامه نیز خواهند داشت. تیم مدیریت ورزشی با هماهنگی من به خوبی در حال پیش بردن کارهاست و بهترین تصمیم ها را خواهد گرفت.»

جدایی احتمالی ورسالیکو:« او جام جهانی بسیار خوبی را پشت سر گذاشت و برای کرواسی چه در فاز دفاعی و چه حمله، درخشان ظاهر شد. 8 روز دیگر منتظر او هستم و باید بگویم که جایی نخواهد رفت. از داشتن او خوشحالیم. »