بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 25 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی والنسیا 3 - خیخون 0 (دبل سانتی مینا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

عیادت مسئولان وزارت ورزش از پادوانی
یکشنبه, 07 مرداد 1397 ساعت 17:12
عیادت مسئولان وزارت ورزش از پادوانی
ظهر یکشنبه سید محمد شروین اسبقیان و مازیار ناظمی به عیادت لئاندرو پادوانی در مرکز جامع توانبخشی تهران رفتند.

به گزارش توپ 90 به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مازیار ناظمی به همراه شروین اسبقیان به عیادت پادوانی رفتند.


در این دیدار مازیار ناظمی رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان گرم ترین سلام های دکتر مسعود سلطانی فر را به مدافع مصدوم استقلال رساند و گفت: باشگاه استقلال بایستی حمایت های درمانی از پادوانی را ادامه دهد و اگر مطالباتی هم دارد انجام دهد.


سید محمد شروین اسبقیان مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون ها نیز در این ملاقات با پزشک معالج لئاندرو پادوانی صحبت کرد و جویای احوال او شد.


پزشک معالج مدافع استقلال، وضعیت عمومی و روند پیشرفت وی را خوب توصیف کرد ولی زمان بهبودی دقیق پادوانی را بسته به عوامل زیادی دانست که اظهار نظر قطعی در این مورد به زمان بیشتری نیاز دارد.


اسبقیان و ناظمی همچنین دقایقی با پادوانی همکلام شدند و از او خواستند به عنوان مهمان کشور ایران هرگونه کمی و کاستی را به اطلاع آنها برساند تا از طریق وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون پزشکی ورزشی در روند درمانی این بازیکن تسریع و تسهیل گردد.


پادوانی نیز ضمن تشکر از وزیر ورزش و حوانان گفت: این موضوع باعث بازگشت روحیه به من شد. از اینکه به اینجا آمدید و پیگیر حال من بودید بسیار ممنونم و امیدوارم به زودی سلامت خودم را بدست بیاورم.