بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 2 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کرواسی 3 - انگلیس 3 (زیر 21 سال اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مهر تاييد بر انتخاب پديده با درخشش جوان‌ها
شنبه, 06 مرداد 1397 ساعت 21:52
مهر تاييد بر انتخاب پديده با درخشش جوان‌ها
یحیی گل‌محمدی با وجود عدم امتیازگیری در اولین بازی لیگ‌برتر توانست چهره خوبی از پدیده در فصل جدید به نمایش بگذارد.

به گزارش "توپ 90"، در حالی که مدیران پدیده با توجه به بضاعت مالی این فصل خود هدف‌گذاری‌شان را بر روی استفاده از جوانان آینده‌دار خود متمرکز کرده و بر همین اساس نیز دست به انتخاب سرمربی زدند؛ در اولین بازی لیگ‌برتر علیرغم امتیازی که از دست رفت، پدیده خراسان با دوندگی بی‌امان جوان‌هایش، چهره یک تیم بازنده را نداشت.

تیم یحیی گل‌محمدی در روزی که سینا زامهران و مهدی مهدی‌خانی دو بازیکن ملی‌پوش امید خود را یکی به دلیل مصدومیت و دیگری حضور در اردوی تیم‌ملی در اختیار نداشت و همچنین جای محمد حسین مرادمند را در دفاع خالی می‌دید، توانست بازی قابل قبولی را برابر پرسپولیس به نمایش بگذارد.

پدیده خراسان در این بازی به جز ضربه پنالتی، شانس چندانی به پرسپولیس نداد بلکه در آن سو موفق شد چندین بار دروازه پرسپولیس را با دوندگی بی امان و استفاده از فضاهای خالی به خطر بیاندازد که برخورد توپ حسین مهربان به تیرک دروازه رادوشویچ اوج بدشانسی سرخپوشان مشهدی بود. جوان‌های پدیده در این بازی درخشیدند و طوری بازی کردند که جای باتجربه‌های جدا شده از این تیم حس نشد.

گل‌محمدی اگر چه باخت اما در اولین بازی لیگ برابر قهرمان دو دوره قبل این رقابت‌ها، پاسخ اعتماد خود به بازیکنان جوانش را گرفت تا هم او از انتخاب‌هایش در زمین راضی باشد و هم مدیران پدیده خراسان از کنار زمین؛ مدیرانی که این فصل به چشم یک مربی بازیکن‌ساز و هنرمند در استفاده از جوان‌ها به یحیی می‌نگرند.