بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 29 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی لس آنجلس گلکسی 3 - لس آنجلس اف سی 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

گسترش هواداران ماشین سازی را می خواهد
شنبه, 06 مرداد 1397 ساعت 14:55
گسترش هواداران ماشین سازی را می خواهد
بازی دو تیم گسترش فولاد و استقلال خوزستان در تبریز بازی پربرخوردی بود که در نهایت نتیجه ای بهتر از مساوی نداشت.

به گزارش" توپ 90" تیم گسترش فولاد که روز گذشته با نام ماشین سازی شهریار تبریز و با لباس های کاملا متفاوت لیگ برتر را آغاز کرد نتوانست در اولین هفته و در بازی خانگی به پیروزی برسد. نکته قابل توجه اما اینجا است که با وجود تغییر نام باشگاه گسترش فولاد تبریز به ماشین سازی شهریار، باز هم تماشاگران زیادی از این بازی استقبال نکردند و بازی دو تیم در ورزشگاهی خالی از تماشاگر یادگارامام تبریز برگزار شد. امروز این ذهنیت وجود دارد که تغییر نام گسترش به ماشین سازی که هواداران خودش را در تبریز دارد بتواند تماشاگرانی که این تیم برای موفقیت نیاز دارد را در هفته های آینده به ورزشگاه بکشاند.


بااین وجود اما شاید نتایج خوب بعدی تیم گسترش فولاد یا همان ماشین سازی بتواند در آینده نزدیک هواداران قدیمی و کلاسیک فوتبال تبریز را که در سال های قبل حامی ماشین سازی بودند را به ورزشگاه بکشاند. گسترشی ها امسال با مربیگری فیروزکریمی و جذب چند بازیکن خوب و باتجربه می توانند نتایج بهتری از سال قبل بگیرند و همین موضوع برای جذب علاقمندان فوتبال به ورزشگاه ها می تواند بهانه خوبی باشد. بازیکنان گسترش دیروز در ورزشگاه خالی از تماشاگر جشن گلزنی شان به استقلال خوزستان را برپا کردند و شاید اگر از حمایت هوادارانشان برخوردار بودند می توانستند نتیجه بهتری در این بازی خانگی به دست بیاورند.


موضوع قابل توجه درباره ماشین سازی شهریار یا همان گسترش فولاد این است که مالک اصلی این باشگاه امسال مالکیت باشگاه تراکتورسازی را هم به عهده گرفته است. حالا آیا این باعث می شود تا گسترش فولاد زیر سایه تراکتورسازی قرار بگیرد یا نه در آینده مشخص خواهد شد. با این حال حفظ کادرفنی و اسکلت اصلی این تیم در این فصل از رقابت ها یک امتیاز مثبت به شمار می رود چرا که فیروز کریمی یک مربی باتجربه است. او هرچند مثل همیشه تیم هایش را با عقاید و تفکرات خاص خودش می بندد و می چنید و امسال هم همینطور است. بازیکنان باتجربه ای مثل اسماعیل فرهادی و محسن یوسفی در زمان این مربی به گسترش آمده اند که یکی بازوبند کاپیتانی را به بازو داشت و دیگری تک گل تیمش را در این بازی به ثمر رساند.