بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 9 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه مسابقه مجتبی عابدینی در رقابتهای شمشیربازی بوداپست

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بازهم همان مشکل همیشگی؛ دفاع چپ ذوب
شنبه, 06 مرداد 1397 ساعت 14:55
بازهم همان مشکل همیشگی؛ دفاع چپ ذوب
مدافع چپ ذوبی ها در دیدار روز گذشته برابر نساجی قائمشهر به دلیل مصدومیت خیلی زود زمین را ترک کرد. این اتفاق در حالی افتاد که اصفهانی ها پیش از این نیز سابقه دست و پنجه نرم کردن با این معضل را داشتند.

به گزارش "توپ 90"، ذوبی ها پس از آغاز فصل نقل و انتقالات به دنبال حل یکی از مشکلات همیشگی خود یعنی دفاع چپ بودند تا با جذب بازیکنی تخصصی خیال خود را راحت کنند آنها به همین دلیل به سراغ مسعود ابراهیم زاده رفتند تا بازی های خود را با آرامش در این پست آغاز کنند. اما این اتفاق تنها 37 دقیقه زمان برد چرا که ابراهیم زاده در این دقیقه از بازی به دلیل مصدومیت مجبور به ترک زمین شد.


انتخاب دوم ذوبی ها برای بازی در این پست مهران درخشان مهر، مدافع چپ جوان این تیم بود اما او که پیش از این مصدومیتی جزئی به همراه داشت این روزها به همراه تیم امید در اردوی عراق به سر می برد و بنابراین نمی تواند به میدان برود. سومین انتخاب ذوبی ها برای بازی در این پست نیز هافبک میانی این تیم یعنی حمید بوحمدان بود که به دستور امیر قلعه نویی در این پست به بازی می پرداخت. اما روز گذشته بوحمدان نیز از ناحیه عضلات دوقلو دچار مصدومیت شد تا او نیز از بازی تعویض شود. همه این اتفاقات دست به دست هم داد تا نمازی از زبیر نیک نفس برای بازی در این پست استفاده کند.

هر چند از میزان مصدومیت ابراهیم زاده خبری در دست نیست اما در صورت ادامه دار بودن غیبت او نمازی باید به ترتیب اولویت از میان درخشان مهر، بوحمدان و زبیر نیک نفس یکی را برای حضور در ترکیب اصلی و در پست دفاع چپ انتخاب کند. تصمیمی که قطعا تا یکی دو روز آینده گرفته خواهد شد.