بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 26 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی والنسیا 3 - خیخون 0 (دبل سانتی مینا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

زکی‌پور: اگر مظلوم نبودیم، شرایط‌مان این نمی‌شد
جمعه, 05 مرداد 1397 ساعت 22:52
زکی‌پور: اگر مظلوم نبودیم، شرایط‌مان این نمی‌شد
مدافع تیم استقلال اعلام کرد در بازی با السد قطر هرچه خواهد بخواهد همان می شود.

به گزارش "توپ 90"، میلاد زکی پور بعد از پایان دیدار استقلال و پیکان عنوان کرد: این مسائل طبیعی است. ما از دوران بدنسازی آمدیم و واقعا شرایط سختی داشتیم. بدن بازیکنان آماده نبود اما هفته به هفته بهتر می شویم و شرایط خوبی پیدا می کنیم.


وی درباره مشکلات مدیریتی استقلال بیان کرد: من راجع به این موضوعات حرف نزنم بهتر است.


مدافع استقلال درباره اینکه می گویند این باشگاه مظلوم واقع شده گفت: همینطور است. هواداران حق دارند، چون استقلال واقعا مظلوم است. اگر مظلوم نبودیم که 3، 4 بازیکن خارجی و باتجربه اضافه می شد. هواداران استقلال می دانند در باشگاه چه خبر است. من نمی گویم چه کسی مقصر است اما باید پیگیری شود و توجه بیشتری به استقلال انجام دهند.


زکی پور افزود: اگر توجه بیشتری انجام می شد این وضعیت پیش نمی آمد، هواداران ما باشخصیت هستند و اگر به تیم می رسیدند آنها هیچ شعاری نمی دادند.


وی در پاسخ به این پرسش که آیا با این شرایط استقلال می تواند مقابل السد قطر بایستد، گفت: ما تمام سعی و تلاش خود را می کنیم و با تمام توان مان به میدان می رویم تا انتظار هواداران را برآورده کنیم. انشاالله بازیکنان باتجربه ای هم اضافه شوند تا شرایط تیم بهتر شود. شفر هم کار بلد است و هرچی خدا بخواهد همان می شود.