بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 25 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه فوتسال شهروندساری 3 - فرش آرامشهد 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

جلالی: اولویت ما دفاع بود
جمعه, 05 مرداد 1397 ساعت 22:51
جلالی: اولویت ما دفاع بود
سرمربی پیکان بعد از تساوی برابر استقلال در نشست خبری شرکت کرد.

به گزارش "توپ 90"، مجید جلالی سرمربی پیکان در پایان دیدار با استقلال با حضور در نشست خبری درباره دیدار هفته اول با شاگردان شفر گفت: در دفاع تیم خوبی بودیم اما در بخش حمله به اندازه ای خوب نبودیم که برنده مسابقه باشیم و در اندازه یک مسابقه خوب بودیم. برای اولین بازی در زمین حریف برابر تیم استقلال نتیجه بدی نگرفتیم. این بازی روزهای بهتری را برای پیکان نوید می دهد و این موضوع را با اطمینان می گویم و شما خواهید دید که فصل بزرگی پیش رو ما است. بچه های ما در تمرینات و در زمین مسابقه به ویژه در خط دفاعی امیدوارکننده عمل می کنند.


وی درباره عدم حضور رفیعی تصریح کرد: هم من دوست داشتم سروش به تیم ما بیاید و هم خود او دوست  داشت. مدتها با او صحبت کردم اما واقعیت این است که بودجه ما محدود است و از نظر بودجه جز 4-5 تیم آخر هستیم و بودجه متوسطی داریم و مبلغ پرداختی باشگاه جوابگوی سروش رفیعی نبود. روز آخر نیز من به او مبلغ مورد نظر باشگاه را نگفتم و به او گفتم که بودجه ای برای خرید او نداریم.


سرمربی پیکان درباره وضعیت بدنی این تیم و نقطه ضعف پیکان عنوان کرد: ما امیدوارکننده بودیم. سال سومی است که پیکان هستم و اگر می توانستیم بازیکنان خود را حفظ کنیم، مطمئن باشید ما مدعی قوی لیگ برتر بودیم. بازیکنانی که در دو فصل از ما گرفتند، اگر بودند شرایط فرق می کرد و ما باید از اول کار کنیم. من سال های سال است که اینگونه کار می کنم و می سازم تا تیم های بزرگتر بهره ببرند. امیدوارم دوباره تیم خوبی بسازیم. هیچ موقعیتی به حریف ندادیم و استقلال تیمی بود که امروز 2 یار خود را نداشت و اگر در حمله بهتر بودیم، برنده مسابقه می شدیم.


جلالی در پاسخ به این سوال که چرا بازیکنان کناری این تیم خلق موقعیت نکردند، افزود: عدم هماهنگی دلیل اصلی بود و ما در حمله هماهنگ نبودیم. وقتی یک تیم 6 یا 7 یار خود را نداشت، همین اتفاق می افتد و اولویت ما دفاع بود. به همین دلیل می گویم برای آینده امیدوار هستم و باید بگویم روی چیزی که ما کار کردیم، موفق بودیم.