بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 4 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی غنا 2 - بنین 2 (جام ملتهای آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پاس گل نجات‌بخش فرشاد احمدزاده
جمعه, 05 مرداد 1397 ساعت 22:50
پاس گل نجات‌بخش فرشاد احمدزاده
اشلاسک وروچلاو با پاس گل هافبک خود از نخستین شکست فصل نجات پیدا کرد.

به گزارش "توپ 90"،  در نخستین مسابقه هفته دوم فصل جدید لیگ استراکلاسا لهستان تیم اشلاسک وروچلاو که همانند دیدار اخیرش فرشاد احمدزاده را به‌عنوان وینگر چپ در ترکیب داشت، از ساعت 20:30 امشب به مصاف لخیا گدانسک رفت.


یاران احمدزاده که در نخستین بازی فصل به پیروزی 3 بر یک مقابل کراکوویا دست یافتند، امشب برابر لخیا گدانسک سه امتیازی با گلی که فلاویو پیکسائو در دقیقه 13 به ثمر رساند، عقب افتادند و خوش شانس بودند که این مهاجم پرتغالی یک پنالتی هم در دقیقه 32 از دست داد.


در حالی که بازی با برتری لخیا گدانسک ادامه پیدا می‌کرد، اشلاسک وروچلاو در دقیقه 83 صاحب ضربه کرنر شد که ارسال دقیق پای چپ فرشاد احمدزاده از روی کرنر را پیوتر سلبان، کاپیتان و مدافع پیشتاخته این تیم از مقابل تیرک اول با ضربه سر تبدیل به گل کرد تا این مسابقه با تساوی یک بر یک خاتمه پیدا کند.


یاران احمدزاده با این تساوی 4 امتیازی شدند تا با احتساب تفاضل گل بهتر نسبت به لخیا گدانسک، موقتا صدرنشین جدول لیگ استراکلاسا لهستان شدند.


فرشاد احمدزاده در دیدار اخیر اشلاسک وروچلاو 84 دقیقه مقابل کراکوویا بازی کرد ولی امشب حضور کامل در ترکیب تیمش داشت و موفق شد نخستین پاس گل خود را هم بدهد.