بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 2 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی الاهلی 2 - پرسپولیس 1 (دبل سوما)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

چهره های ویژه دیدار گسترش– استقلال خوزستان
جمعه, 05 مرداد 1397 ساعت 21:50
چهره های ویژه دیدار گسترش– استقلال خوزستان
بازی گسترش– استقلال خوزستان چهره های ویژه زیادی داشت.

به گزارش "توپ 90"، فرزین گروسیان، دروازه بان فصل گذشته تیم تراکتورسازی تبریز که فصل پر فراز و نشیبی را در این تیم پشت سر گذاشت، این فصل را با استقلال خوزستان خواهد بود. او در هفته اول لیگ برتر 98-97 به عنوان بازیکن تیم استقلال خوزستان در ورزشگاه یادگار امام شهر تبریز حضور یافت تا یکی از چهره های ویژه بازی لقب بگیرد. گروسیان در این دیدار در ترکیب اصلی تیمش حضور نداشته و نیمکت نشین است.

مهدی ثابتی، دروازه بان تیم تراکتورسازی تبریز در فصل های ابتدایی بازگشت این تیم به لیگ برتر بود که در این فصل او را روی نیمکت تیم گسترش فولاد به عنوان مربی دروازه بانان این تیم خواهیم دید. مهدی ثابتی نیز به این ترتیب یکی دیگر از چهره های ویژه بازی گسترش و استقلال خوزستان بود که مورد استقبال هواداران و عکاسان حاضر در ورزشگاه یادگار امام قرار گرفت.

بازگشت فرید بهزادی کریمی به فوتبال تبریز نیز از اتفاقات دیگر نقل و انتقالات فوتبال تبریز بود که در آخرین روزها رخ داد. بهزادی کریمی که در تراکتورسازی و گسترش فولاد حضور داشته، این فصل را بار دیگر با لباس گسترش فولاد بازی خواهد کرد. او در آغاز بازی امروز به عنوان بازیکن ذخیره روی نیمکت حضور دارد.