بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 29 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اوئسکا 0 - اتلتیکومادرید 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

رضاوند: کاش ترابی تا آخر فصل می ماند
جمعه, 05 مرداد 1397 ساعت 17:26
رضاوند: کاش ترابی تا آخر فصل می ماند
به نظرم تیم هایی که دیر جمع می شوند شرایط بهتری دارند چون خستگی بدنسازی طولانی مدت را ندارند و بدن هایشان مثل تیم هایی که زودتر شروع به تمرین کردند سنگین نیست. 

به گزارش "توپ 90"، آرش رضاوند هافبک گلزن تیم فوتبال سایپا که اولین گل بازی را به ثمر رساند پیش از هر چیز در مورد پنالتی که توسط مهدی ترابی گل نشد می گوید: اگر پنالتی گل می شد در آن تایم بهتر بازی می کردیم اما بهترین بازیکنان دنیا هم پنالتی خراب می کنند و این امری طبیعی است و نباید به مهدی بابت گل نشدن آن پنالتی خرده گرفت. به نظرم حضور مهدی در زمین به تنهایی یک وزنه است و این حرف ها پشت سر مهدی ترابی درست نیست، اگر شما یادتان باشد سال گذشته هم علی قلی زاده در بهترین شرایط پنالتی که می توانست گل را گل نکرد. مهم این است که ما توانستیم این بازی را پیروز شویم ضمن آنکه مهدی امروز خیلی خوب برای ما کار کرد. به نظرم حضور او در سایپا خیلی تاثیرگذار است و ای کاش مهدی تا پایان فصل کنار ما بود.

وی افزود: ما دراین بازی موقعیت های زیادی داشتیم و یک پنالتی هم خراب کردیم و چند موقعیت گلزنی را هم به سادگی از دست دادیم که اگر آنها گل می شدند بازی پرگل تر از این می شد.

او در خصوص گلزنی اش در این بازی می گوید: بالاخره توپ در یک لحظه روی پایم نشست و گل شد. اما در کل از قبل از شروع مسابقات با هدف دیدن شدن و حضور در  تیم ملی فصل را آغاز کردم و از اینکه اولین گام را با گلزنی در این دیدار برداشته ام خیلی خوشحالم.

رضاوند معتقد است تا وقتی تیم نتیجه نگیرد اگر تو بهترین بازیکن میدان هم باشی دیده نمی شوی، او در این رابطه نظرش را اینطور بیان می کند: مطمئنا وقتی تیمی پیروز می شود، گلزنی، گلسازی و خوب بودن یک بازیکن به چشم می آید اما اگر نتیجه دیگری رقم بخورد مطمئنا شما هرچقدر خوب باشید هم دیده نمی شوید.

هافبک سایپا در خصوص خریدهای این باشگاه و تاثیر آنها هم خاطرنشان کرد: این اولین بازی بود و نمی توان با همین یک بازی جلو جلو در مورد کل لیگ نظر داد. ما سال گذشته دو، سه بازی بوده که 3 ـ صفر شکست خوردیم. به اعتقاد من هرچه جلوتر برویم با شناختی که تیم ها از یکدیگر پیدا می کنند بازی ها سخت تر می شود. بازیکنانی که به سایپا آمدند جز مهره های تاثیرگذار تیمشان بودند و مطمئنا در روند موفقیت سایپا تاثیرگذار خواهند بود.

او در مورد اظهارنظر سپیدرودی ها که فقط 20 روز تمرین کرده اند و آماده مسابقات نبودند گفت: اگر سپیدرودی ها 20 روز تمرین کرده اند من زمان حضورم در نفت 10 روز قبل از مسابقات تمرین کرده بودیم و قهرمان جام حذفی شدیم یا همین نفت تهران سال گذشته 6 روز قبل از مسابقات تیمشان جمع و جور شده و تا جایی که یادم می آید دو، سه روز قبل از سوپر لیگ این تیم مقابل پرسپولیس به میدان رفت و بعد از آن اولین بازیشان با سپیدرود را برنده شدند و در دومین بازی هم تساوی کردند. اتفاقا به نظرم تیم هایی که دیر جمع می شوند شرایط بهتری دارند چون خستگی بدنسازی طولانی مدت را ندارند و بدن هایشان مثل تیم هایی که زودتر شروع به تمرین کردند سنگین نیست.

رضاوند در پایان به دیدار هفته آینده تیمش مقابل پیکان اشاره کرد و گفت: هفته بعد بازی خیلی مهمی مقابل پیکان داریم و ان شاالله که بتوانیم آن بازی هم برنده میدان باشیم و فصل را خوب ادامه دهیم.