بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 27 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی نیجریه 1 - تونس 0 (جام ملت های آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ثبت قرارداد صیادمنش با استقلال قانونی است
جمعه, 05 مرداد 1397 ساعت 17:25
ثبت قرارداد صیادمنش با استقلال قانونی است
مسئول نقل و انتقلات سازمان لیگ می گوید کارت بازی صیادمنش مانند طارمی قانونی است ومدارک استقلال کامل بوده است.

به گزارش "توپ 90"، فریبرز محمود زاده درباره صدور کارت بازی برای اللیار صیادمنش گفت: با توجه به فسخ قراردادی که استقلال ارائه کرد و با استعلام از کمیته تعیین وضعیت، صدور کارت کاملا قانونی است زیرا فسخ کاملا قانونی بوده است.


وی افزود: اگر باشگاه ساپیا شکایت دارد، می تواند پیگیری کند و اگر مستندات جدیدی ارائه کنند پیگیری خواهد شد. با توجه به مدارک ارائه شده، کمیته نقل و انتقالات نمی تواند کارت صادر نکند زیرا مستندات استقلال قانونی است.


محمودزاده در پاسخ به این سوال که چرا منتظر صدور رای برای صدور کارت نماندند، بیان کرد: طبق قانون نمی توانیم منتظر صدور رای باشیم. مگر زمانی که ریزاسپور از طارمی شکایت کرد، کارت طارمی صادر نشد؟


مسئول کمیته نقل وانتقالات در پاسخ به این سوال که اگر رای به نفع سایپا باشد آیا نتایج دیدارهای استقلال تغییر می کند، بیان کرد: حتی اگر در آینده نیز رای به نفع سایپا اعلام شود، باز هم هیچ تغییری در نتایج دیدارهای استقلال با حضور این بازیکن حاصل نمی شود. ما استعلام گرفتیم و به ما اعلام کردند مشکلی ندارد و اگر در آینده شرایط تغییر کند، مشکلی برای دیدارهای استقلال ایجاد نمی شود.