بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 29 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اینتر 0 - ساسولو 0 (گزارش اختصاصی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

نوری: به نفت ‌مسجدسلیمان رحم نمی‌کنیم
جمعه, 05 مرداد 1397 ساعت 17:25
نوری: به نفت ‌مسجدسلیمان رحم نمی‌کنیم
هافبک باتجربه پارس جنوبی جم اعلام کرد تیمش در بازی‌ که حداقل باید یک تساوی به دست می‌آورده بازنده از زمین خارج شده است.

محمد نوری در گفت و گو با خبرنگار "توپ 90" درباره شکست پارس جنوبی جم مقابل فولاد خوزستان عنوان کرد: بازی خیلی خوبی انجام دادیم. برای اولین بازی شروع خوبی داشتیم و گل زودهنگامی خوردیم اما خیلی خوب به بازی برگشتیم. متاسفانه در روزی که کمترین حقمان کسب یک امتیاز بود، فوتبال روی بد خود را به ما نشان داد و باختیم. متاسفانه هروقت گل نزنی، گل می خوری و ما این شکست را تجربه کردیم.


وی ادامه داد: بازیکنان ما در شرایط آب و هوای گرم اهواز خیلی خوب کار کردند. فولاد مهره‌های خوبی جذب کرده و مدعی قهرمانی است اما ما جلوی این تیم عالی بودیم. حالا دیگر این بازی گذشت و تلاش می کنیم تا در شهر خودمان با کمک هواداران جبران کنیم.


کاپیتان پارس جنوبی با اشاره به موقعیت‌هایی که تیمش در بازی با فولاد از دست داد،‌‌ تاکید کرد: قطعا حسرت این فرصت ها را می‌خوریم. باید تمرین کنیم تا در زدن ضربات آخر شرایط مان بهتر شود. معمولا تیم‌ها در این آب و هوا مقابل فولاد یکی، دو موقعیت گلزنی بیشتر به دست نمی‌آورند اما ما خیلی فرصت داشتیم که با بی دقتی از دست دادیم. 


نوری درباره پنالتی که احمد گوهری از بیت سعید گرفت، گفت:‌احمد دروازه‌بان جوان و خوبی است که توانست آن پنالتی را به زیبایی مهار کند. او دروازه‌بان آینده داری است و شک نکنید تبدیل به یکی از دروازه‌بان ها خوب مملکت‌مان می‌شود.


وی درباره دیدار با نفت مسجدسلیمان افزود: ما شناخت زیادی از نفت مسجدسلیمان نداریم؛ این تیم تازه به لیگ برتر آمده اما معمولا تیم‌های این شکلی جوان هستند و پایه و اساس شان روی دوندگی و بازی فیزیکی است. ما محکوم به کسب 3 امتیاز هستیم و شک نکنید در شهر خودمان رحم نمی‌کنیم. ما روی یک غافلگیری باختیم و باید هرطور شده 3 امتیاز بازی بعدی را بگیریم. انشاءالله هواداران هم می‌آیند و با کمک آنها که همیشه یار و یاورمان بودند برنده از زمین خارج می‌شویم.