بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 29 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه فوتسال افغانستان 3 - تایلند 2 (زیر 20 سال آسیا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

حمایت مالکان و مدیر نساجی از جواد نکونام
جمعه, 05 مرداد 1397 ساعت 17:25
حمایت مالکان و مدیر نساجی از جواد نکونام
مدیران باشگاه نساجی مازندران می گویند که مالک سابق خونه به خونه باید در مراجع قضایی پاسخگوی اظهارات کذب خود باشد.

به گزارش "توپ 90"، پس از اظهارات مالک باشگاه خونه به خونه و مطرح کردن اتهاماتی در خصوص کادر فنی تیم نساجی مازندران، فرهاد صنیعی‌فر و رضا حدادیان دو مالک این باشگاه و علی امیری مدیرعامل نساجی در بیانیه‌ای مشترک به حمایت از جواد نکونام پرداختند.  

بیانه مالکین و مدیرعامل نساجی مازندران به شرح زیر است:
هفته‌هاست مالک سابق خونه به خونه به ناحق، سرمربی نساجی مازندران را مورد آماج حملات و اتهامات کذب خود قرار داده است. این درحالیست که خوب  می‌دانیم جوادنکونام محبوبیت زیادی در شهر بابل و قائمشهر دارد و این خواسته مردم این دو شهر است  که در محاکم قضایی به دفاع از سرمربی خود بپردازیم. تا امروز، تمام اظهارات این فرد به صورت تصویری و مکتوب در اختیار این محاکم قرار گرفته و اظهارات امروز ایشان در شبکه پنجم سیما هم ضمیمه آن خواهد شد.او باید به خاطر این اظهارات واهی و دورغین در دادگاه پاسخگو باشد. به طور قطع باشگاه نساجی این حق را برای خود قائل است که از مجری و تهیه کننده آن برنامه ورزشی شبکه 5 نیز شکایت کند.


همچنین به نوبه خود از سرمربی بااخلاق باشگاه نساجی مازندران که تا امروز سکوت کرده و این سکوت را ادامه خواهد داد، تشکر می کنیم. امروز نساجی می‌داند متعلق به یک استان است و طبیعتا با این ماموریت بزرگ، جواد نکونام هم به این باور رسیده باید به دور از تمام این جنگ‌های زرگری دشمنان قسم خورده نساجی و فوتبال مازندران تمام تمرکز خود را روی موفقیت باشگاه خود بگذارد.
به امید روزی که فوتبالدوستان قائم‌شهری و بابلی مثل گذشته در کنار هم از تماشای فوتبال لذت ببرند و جلوی تفرقه اندازی و نفرت برای همیشه گرفته شود.