بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 29 فروردین 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بسکتبال بوستون سلتیکس - ایندیانا پیسرز (بازی دوم)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

درخواست غرامت 100 میلیون یورویی از اتلتیکو مادرید
جمعه, 05 مرداد 1397 ساعت 17:23
درخواست غرامت 100 میلیون یورویی از اتلتیکو مادرید
انتقال عجیب جلسون مارتینس از اسپورتینگ لیسبون به اتلتیکو، در روزهای اخیر حاشیه های زیادی به همراه داشته است.

به گزارش "توپ 90"، جلسون محصول آکادمی فوتبال اسپورتینگ لیسبون است که دو سال پیش و در بازی برابر رئال در لیگ قهرمانان و درخشش فوق العاده اش به شهرت رسید. در آن مقطع گفته می شد که رئال به دنبال جذب اوست اما جلسون نتوانست تداوم لازم را داشته باشد به خاطر فراز و نشیب هایش از فهرست رئال خارج شد.

انتهای فصل گذشته بود که پس از هجوم دسته ای از هواداران افراطی اسپورتینگ به محل تمرین این باشگاه و کتک زدن چند بازیکن، برخی از ستاره های اسپورتینگ تصمیم به فسخ یک طرفه قرارداد خود گرفتند که یکی از آنها جلسون بود اما اسپورتینگ این مساله را غیر قانونی دانست.

جلسون که قصد جدایی داشت، در نهایت با اتلتیکو به توافق رسید و باشگاه مادریدی برای حفظ روابط دوستانه اش با اسپورتینگ، تصمیم به مذاکره مستقیم با این باشگاه گرفت. در نهایت دو باشگاه بر سر قیمت به توافق نرسیدند و اتلتیکو جلسون را به عنوان بازیکن آزاد جذب کرد که این مساله باعث شد تا اسپورتینگ به فیفا شکایت کند.

امروز نشریه آاس ادعا کرد که در شکایت اسپورتینگ به فیفا، این مساله قید شده است که جلسون رقم فسخ 100 میلیون یورویی داشته و بازیکن آزاد نبوده است. در صورت اثبات این موضوع، اتلتیکو باید یکصد میلیون یورو به اسپورتینگ غرامت بدهد که خبر خوبی برای مادریدی ها نخواهد بود.