بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 5 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی غنا 2 - بنین 2 (جام ملتهای آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

عباس زاده: از عملکرد خودم عصبانی‌ام
جمعه, 05 مرداد 1397 ساعت 13:04
عباس زاده: از عملکرد خودم عصبانی‌ام
کاپیتان تیم فوتبال نساجی از شکست مقابل ذوب آهن ناراحت است و می گوید چیزی برای گفتن به هواداران جز شرمندگی ندارد.

به گزارش "توپ 90"، محمد عباس زاده مهاجم تیم فوتبال نساجی قائمشهر در مورد اولین دیدارشان مقابل ذوب آهن و شکست مقابل این تیم می گوید: ما در این بازی واقعا تمام توانمان را گذاشتیم اما نتیجه ای جز شکست برایمان حاصل نشد. نمی دانم چه باید به هواداران پرشور قائمشهری بگویم و جز شرمندگی چیزی برای گفتن ندارم. 

وی افزود: البته آنها خود شاهد و ناظر بازی بودند که ذوب آهن چه تیم قدرتمندی بود. آنها نایب قهرمان لیگ برتر هستند و بازیکنانشان سال هاست که در کنار هم بازی می کنند. ما نباید خودمان را دست کم بگیریم ولی این اولین بازی بود و ناامید نیستیم و برای دومین مصاف در لیگ برتر و جبران این شکست قدرتمندتر به میدان خواهیم رفت.

عباس زاده از عملکرد خودش ابراز نارضایتی می کند و می گوید: از خودم اصلا راضی نیستم و بابت این موضوع که نتوانستم کاری برای تیم انجام بدهم عصبانی ام. من نمی گویم حتما می توانستیم ذوب آهن را مغلوب کنیم اما می توانستیم حداقل از این بازی یک امتیاز بگیریم. برد یا حتی تساوی در این بازی ما را خیلی جلو می انداخت اما متاسفانه فرصت هایم از بین رفت و نتوانستیم آنها را جبران کنیم. ضمنا من در دقایقی از بازی مصدومیت سختی داشتیم و گرفتگی عضلات دوقلوی پایم اجازه دوندگی و حرکت را از من گرفته بود. 

امید نمازی سرمربی تیم ذوب آهن در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی به این موضوع اشاره کرده بود که هر تیمی به نساجی بیاید با این هواداران به مشکل خواهد خورد که کاپیتان قائمشهری ها نظرش را در مورد این صحبت سرمربی ذوب آهن اینطور بیان می کند: مطمئنا همین طور که آقای نمازی گفته است خواهد شد و امسال این هواداران ما هستند که لقب پرشورها را با خود اختصاص خواهند داد. از آنها متشکریم که از دقیقه یک بازی تا پایان و حتی بعد از شکست و پایان بازی همچنان تیمشان را تشویق می کردند و یکصدا بودند. امیدوارم با پیروزی هفته آینده مان از شرمندگی آنها دربیاییم.