بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 26 فروردین 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی پاری‌سن‌ژرمن 3 - موناکو 1 (هتریک‌امباپه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

نمازی: بهتر از جو قائمشهر پیدا نمی شود
پنجشنبه, 04 مرداد 1397 ساعت 23:16
نمازی: بهتر از جو قائمشهر پیدا نمی شود
سرمربی ذوب آهن از اینکه بعد از 8 سال این تیم توانست اولین بازیش در لیگ را در خارج خانه پیروز باشد ابراز خوشحالی کرد.

به گزارش توپ 90 از سالن کنفرانس ورزشگاه وطنی، امید نمازی در ابتدا به تقدیر از مجموعه نساجی پرداخت و صحبت هایش را ابتدا از اینجا آغاز کرد که: قبل از همه چیز باید به مجموعه نساجی مازندران تبریک بگویم که با وجود مربی ای مثل جواد نکونام توانستند تیم خوبی را جمع کنند که واقعا امشب کار را برای ما مشکل کرده بودند، مخصوصا در نیمه دوم با انرژی که به زمین آورند و جنب و جوشی که داشتند کار را برای ما خیلی سخت کردند. البته ما در نیمه دوم بد کار کردیم و بی دقت بودیم.

وی افزود: با این اوصاف من از بچه هایم راضی هستم و این برد را به تمام مجموعه ذوب آهن، بازیکنان، آقای یزدی زاده(مدیرعامل کارخانه)، کارگران کارخانه و همه ذوب آهنی های اصفهان تبریک می گویم. این اولین بردی است که ذوب آهن در بازی اولش در طی 8 سال اخیرش داشته که جای تبریک دارد.

او در ادامه نظرش را در مورد بازی اینطور بیان کرد: فکر می کنم خیلی خوب بازی را شروع کردیم و نیمه اول کلا بازی دست ما بود و حدود 70درصد مالکیت توپ داشتیم و با خلاقیتی که از جناح راست روی آن کار کرده بودیم توانستیم بیشتر از آن بهره ببریم. ما با فرارهای خوب میلاد فخرالدینی و سیدمحمدحسینی توانستیم با یک سانتر خوب به یک گل رسیدیم. بعد از گل هم توانستیم بازی را مدیریت کنیم و بیشتر حفظ توپ کردیم و فضاهای بیشتری برای نفوذ پیدا کردیم تا نیمه دوم که فکر می کنم با تغییراتی که تیم نساجی شکل بازی تغییر کرد و ما مجبور شدیم به لاک دفاعی برویم. در کل بازی را خوب شروع کردیم و خوب به پایان رساندیم و توانستیم یک پیروزی خار ج از خانه کسب کنیم که این یک موفقیت خوب برای ذوب آهن است.

سرمربی ذوب آهن در مورد حضور هواداران پرشور قائمشهری هم می گوید: بهتر از این جو پیدا نمی شود. من زمانی که در تیم ملی بودم مقابل 80 تا 100 هزار تماشاچی بازی می کردیم ولی این شور و اشتیاق و نزدیکی هواداران به زمین جو را متفاوت می کند. فکر می کنم هر تیمی به اینجا بیاید کارشان سخت باشد چون تماشاچیان آنها واقعا به صورت یار دوازدهم هستند. کلا خیلی خوب بود و تجربه خوبی داشتیم. از آنها بابت حمایت از فوتبال و نساجی تشکر می کنیم.