بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 2 مرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 1 - چلسی 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

گل‌محمدی: مشکلات نبود امتیاز می‌گرفتیم
پنجشنبه, 04 مرداد 1397 ساعت 23:16
گل‌محمدی: مشکلات نبود امتیاز می‌گرفتیم
سرمربی پدیده با وجود بازی خوب تیمش در نشست مطبوعاتی ، باخت مقابل پرسپولیس را ناشی از مشکلات تیم دانست.

به گزارش "توپ 90" ، گل محمدی در این مصاحبه تاکید کرد قبل از بازی با شرایطی غیرقابل تصور مواجه شده است


حرفهای گل محمدی را بخوانید:

تمرکز نداشتیم


 در شروع بازی تمرکز خوبی نداشتیم، به این دلیل که به ما گفته بودند چند بازیکن‌مان نمی‌توانند بازی کنند و تأکید کرده بودند یک ذخیره بیشتر نمی‌توانید داشته باشید. همین مسئله تمرکز ما را به هم ریخته بود که به دلیل عدم تمرکز پنالتی دادیم و گل خوردیم.

زحمت کشیدیم ،نشد


 در این بازی حق ما باخت نبود و می‌توانستیم حداقل یک امتیاز بگیریم. به پرسپولیس تبریک می‌گویم و جا دارد از مسئولان بازی هم تشکر کنم که در شرایط خوبی بازی را برگزار کردند. ناراحتی من از این است که بچه‌ها زحمت زیادی کشیدند تا بتوانند امتیاز بگیرند، اما زحمات آنها به ثمر ننشست. از همه بچه‌ها بابت زحمت و تلاش‌شان راضی‌ام و با تمام مشکلاتی که قبل از بازی به وجود آمد، از بازیکنانم رضایت دارم.

گلر نداشتیم


سعید جلالی، دروازه‌بان اصلی تیم ماست که وقتی سر تمرین آمد، گفتند مشکل مدارک دارد و سرباز است که اکنون باید به سربازی برود. حالا مانده‌ایم که چه کار کنیم و باید به دنبال یک دروازه‌بان دیگر باشیم.دیدید که امروز روی نیمکت ما سه چهار نفر بیشتر نبودند و اگر مشکلی برای دروازه‌بان‌مان پیش می‌آمد، یک دروازه‌بان از تیم‌های پایه آورده بودیم و باید او را جایگزین می‌کردیم. دست ما روی نیمکت خیلی خالی بود و کسی را برای تغییر نداشتیم. با این حال شرایط‌مان برای تغییر نتیجه خوب بازی کردیم و می‌توانستیم بازی را ببریم که این اتفاق رخ نداد. ان‌شاءالله در بازی‌های آینده نتیجه این بازی را جبران خواهیم کرد.

دلیل نمی‌شود از پدیده قطع امید کنیم


می‌گفتند امکانات پدیده ضعیف است، زیرساخت وجود ندارد، اما وقتی به اینجا آمدیم، دیدم این صحبت‌ها درست نیست. ما کارمان با اعتقاد شروع کردیم و بعد از مدتی دیدیم اوضاع بهتر هم شده است. ما بازیکنان بزرگ و آینده‌داری را جذب کرده‌ایم. این تیم فصل قبل مشکلات زیادی داشته، اما دلیل نمی‌شود از پدیده قطع امید کنیم. شاید با نتایجی که بگیریم، نظر شما عوض شود. مشکلات مالی هم به امید خدا حل می‌شود. من به کار خودم، تیمم و بازیکنانم امید دارم و از مسئولان می‌خواهم که حمایت کنند. یک حمایت همه جانبه شرایط را تغییر می‌دهد. ما با پدیده می‌خواهیم از حیثیت فوتبال مشهد دفاع کنیم.

سازمان لیگ علیه رییس!


سرمربی تیم فوتبال پدیده در خصوص اینکه مشکلات تیمش چه بوده است، گفت: این مشکلات دست من نبود.در ادامه طاری‌بخش، مدیر رسانه‌ای تیم پدیده به این سؤال پاسخ داد و گفت: مهدی تاج (رئیس فدراسیون فوتبال) اینجا بود. او گفته بود که مجوز را صادر کنید، اما سازمان لیگ راضی نمی‌شد. با اینکه رئیس فدراسیون گفته بود مجوز بدهند، اما سازمان لیگ این کار را نمی‌کرد. همین مسئله باعث شد مشکل ما در دقیقه 90 حل شود.