بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه مسابقه مجتبی عابدینی در رقابتهای شمشیربازی بوداپست

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مظفری‌زاده: پنالتی روی سیامک نعمتی درست بود
پنجشنبه, 04 مرداد 1397 ساعت 23:16
مظفری‌زاده: پنالتی روی سیامک نعمتی درست بود
مدافع عنوان قهرمانی در اولین هفته رقابت های لیگ برتر توانست با یک ضربه پنالتی لیگ هجدهم را با سه امتیاز آغاز کند.

به گزارش" توپ 90" پرسپولیس در مشهد و در یک بازی سخت توانست با یک گل پدیده را شکست داده و به اولین بردش برسد. پیام حیدری قضاوت این بازی پربرخورد را به عهده داشت که در آن چند کارت زرد و یک ضربه پنالتی اعلام شد. سعید مظفری زاده کارشناس داوری فوتبال ایران درباره قضاوت پیام حیدری و صحنه های مورد بحث این بازی گفت:


* در دقیقه 4 علی علیپور مهاجم پرسپولیس یک خطا روی بازیکن پدیده در میانه های زمین انجام داد و داور به خاطر بی ملاحظگی او را با کارت زرد جریمه کرد.


* درباره اینکه علیپور در این صحنه مستحق کارت قرمز بوده یا نه هم باید بگویم باتوجه به دور بودن تصاویر قضاوت درباره این صحنه دشوار است وبه خاطر جایگیری خوب داور باید به نظرش احترام بگذاریم.»


*در دقیقه 7 خطای واضح مدافع پدیده بر روی سیامک نعمتی درون محوطه جریمه توسط داور پنالتی تشخیص داده شد و به نظرمن داور در این صحنه کاملا درست نقطه پنالتی را نشان داد.


*در دقیقه 30 درست در همان نقطه ای که پنالتی رخ داده بود این بار علی علیپور تعادلش را از دست داد که پیام حیدری به درستی تشخیص داد که خطایی رخ نداده و بازی باید ادامه پیدا کند.


*در دقیقه 71 خطای کمال کامیابی نیا هافبک پرسپولیس مستحق دریافت کارت زرد بود. با توجه به زاویه دید داور باید بگویم علیرغم اعتراض کامیابی نیا اخطار کاملا درست داده شد.


*در دقیقه 84 سیدجلال حسینی به خاطر خطا از داور کارت زرد گرفت که به نظر من این خطا کارت نداشت.


*به نظر من پیام حیدری با دوندگی بالا و مدیریت خوبش بازی را قضاوت کرد و به نظر من قضاوت خیلی خوبی داشت.