بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 29 فروردین 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 2 - رئال سوسیداد 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

جذاب‌ترین لب خط لیگ در اکباتان(عکس)
پنجشنبه, 04 مرداد 1397 ساعت 21:59
جذاب‌ترین لب خط  لیگ در اکباتان(عکس)
جذاب ترین جدال میان مربیان در اولین هفته لیگ برتر در ورزشگاه دستگردی شهرک اکباتان انجام شد.

به گزارش"توپ 90" امروز و در هفته اول لیگ هجدهم دیدار دو تیم سایپا و سپیدرود یادآور خاطرات شیرینی برای فوتبال دوستان ایرانی بود. علی دایی سرمربی سایپا و خداداد عزیزی سرمربی این فصل سپیدرود رشت دو تا از محبوب ترین و موفق ترین بازیکنان فوتبال تاریخ هستند که در یک زمان در تیم ملی زوج جذاب  و خطرناک خط حمله بودند.


این دو در زمانی که بازی می کردند دروازه تیم های مطرح و رقیبانی سرسخت را باز کردند و تبدیل به جذاب ترین زوج خط حمله فوتبال ایران شدند. حماسه ملبورن و بسیاری دیگر از اتفاقات مهم فوتبالی در زمانی رقم خوردند که این دو نفر در خط حمله تیم ملی بازی می کردند.


این دو ستاره بزرگ فوتبال ایران امروز باعث شدند که لب خط و نیمکت دو تیم سایپا و سپیدرود به مراتب جذاب تر از خود بازی باشد.


دایی و خداداد در زمانی که بازی می کردند کاملا خصوصیات متفاوتی داشتند. خداداد تکنیکی و گل ساز و سرعتی بود و دایی سرزن، شوت زن و با قدرت بدنی بسیار بالا و همین باعث شده بود تا این دو بازیکن بهترین مکمل ها و بهترین زوج خط حمله ایران لقب بگیرند. اما در مربیگری این دو نفر شباهت هایشان بیشتر است. هر  دو صریح و رک هستند و زودرنجند و زود از کوره در می روند.


امروز و در بازی سایپا و سپیدرود در ورزشگاه دستگردی اکباتان علی دایی و خداداد عزیزی در کنار زمین با انرژی و سروصدای زیادی بازیکنانشان را هدایت کردند و البته در طول بازی بیشتر عکاس ها و تماشاگران نگاهشان به نیمکت دو تیم و لب خط بود تا حرکات دو ستاره محبوبشان را ببینند.

 

 

 

 

 


عکس: سجاد ایمانیان