بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 26 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی لگانس 1 - رئال مادرید 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

دایی و کعبی به یاد جام جهانی (عکس)
پنجشنبه, 04 مرداد 1397 ساعت 21:59
دایی و کعبی به یاد جام جهانی (عکس)
دوملی پوش تیم ملی ایران در جام جهانی 2006 در هفته اول لیگ برتر و در ابتدای بازی برخورد گرمی باهم داشتند.

به گزارش" توپ 90"  بازی امروز سایپا برابر سپیدرود چهره های سرشناس کم نداشت و موضوع جالب این بود که در این میدان چهره هایی بودند که سابقه بازی در تیم ملی و در جام جهانی را کنار همدیگر داشتند. مهرداد میناوند، خداداد عزیزی، حسین کعبی  و علی دایی ملی پوشان سرشناس تیم ملی در سال های قبل هستند. اما موضوع جالب درباره علی دایی اینکه در دوجام جهانی متفاوت با این بازیکنان همبازی است. دایی با خداداد و میناوند در 98 فرانسه و با حسین کعبی در جام جهانی 2006 همبازی بوده است.


دایی و کعبی در ابتدای بازی امروز برخورد خیلی گرمی باهم داشتند و باهم شوخی می کردند. البته زمانی که دایی در تیم ملی با کعبی همبازی بود، او کاپیتان تیم ملی و بهترین گلزن فوتبال ایران بود اما کعبی دفاع راست جوان تیم ملی بود. با این وجود تصاویری که از دایی و کعبی قبل از بازی امروز دیده شد یادآور روزهای خوب فوتبال ایران در دورانی است که تیم ملی ستاره های بزرگ و مطرحی را داشت.


نکته جالب دیگر اینکه حسین کعبی که در دوازده سال پیش دفاع راست تیم ملی در جام جهانی بود هنوز هم فوتبال بازی می کند در حالی که همبازیانش اکنون بازنشسته شده و روی نیمکت مربیگری نشسته اند.

 

 

 

 

 

عکس از سجاد ایمانیان