بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 29 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اینتر 0 - ساسولو 0 (گزارش اختصاصی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ویسی: آماده بازی با تراکتورسازی هستیم
پنجشنبه, 04 مرداد 1397 ساعت 18:56
ویسی: آماده بازی با تراکتورسازی هستیم
سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان تأکید کرد، تیمش آماده بازی با تراکتورسازی است.

به گزارش "توپ 90" به نقل از تسنیم, عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های نفت مسجدسلیمان و تراکتورسازی تبریز در هفته نخست لیگ برتر, اظهار داشت: با توجه به زمان کمی که داشتیم، خیلی زود به خواسته‌های خود رسیدیم. به همراه اکیپ و اعضای تیم و باشگاه به هماهنگی رسیدیم. بازیکنان مسائل فنی را درک کردند و آماده بازی با تراکتورسازی هستیم.

وی ادامه داد: خوشحالیم که مقابل هواداران خود بازی می‌کنیم. با توجه به شرایط آب و هوایی شهر مسجدسلیمان برخی بازیکنان حاضر نشدند به نفت بیایند، اما با این حال توانستیم بازیکنان خوبی جذب کنیم. دو سه بازیکن هم به تیم ما اضافه خواهند شد. دو بازیکن خارجی تیم مشکل ویزا دارند و این هفته به ایران می‌رسند. شریفات هم مشکل مصدومیت داشت که اگر شرایطش خوب باشد، به تیم اضافه خواهد شد. ما با همین بازیکنان کار خود را آغاز می‌کنیم و امیدوارم با حمایت هواداران‌مان، سه امتیاز اول را دشت کنیم و امیدوارانه آماده بازی‌های بعد شویم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با تمجید از تماشاگران این تیم تصریح کرد: بسیاری از تیم‌ها آرزو دارند تماشاگران ما و تیم‌هایی چون استقلال، پرسپولیس، صنعت نفت، سپیدرود و فولاد را داشته باشند. در خانه خود و با حمایت هواداران می‌توانیم یقه هر تیمی را بگیریم و می‌توانیم در بیرون از خانه هم از حمایت این هواداران بهره‌مند شویم. زمانی که مردم از من می‌پرسند تیم در لیگ برتر می‌ماند یا خیر، ناراحت می‌شوم. ما دوست داریم سهمیه آسیایی بگیریم، اما در این راستا حمایت هواداران را می‌خواهیم. باید ببینیم که هستیم. ما نفت مسجدسلیمان هستیم و نباید قائم به شخص باشیم. باید بالا و بزرگ فکر کنیم.  قطعاً خدا پاداش تلاش ما را می‌دهد.

ویسی با اشاره به خاص بودن بازی فردای تیمش خاطرنشان کرد: از لحاظ تاکتیکی، بازی اول همیشه خاص است، چون تیمی از حریف خود شناخت زیادی ندارد و بازی رسمی رقیبش را ندیده تا آن را آنالیز کند. بنابراین روح و روان هر تیم برای پیروز شدن باید کامل باشد. ما در شهر خودمان بازی می‌کنیم و فرقی نمی‌کند به مصاف چه حریفی خواهیم رفت. هیچ تیمی از قبل برنده یا بازنده نیست. ما هم باید تلاش کنیم در این بازی به سه امتیاز دست یابیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا برای رتبه پایان فصل نفت مسجدسلیمان، قولی به هواداران این تیم می‌دهد یا خیر، گفت: اینکه قول بدهیم چندم جدول می‌شویم، دیوانگی است. با حمایت تماشاگران و اتحاد مدیران، اعضای هیئت مدیره و بازیکنان، به جایگاه بسیار بالاتری خواهیم رسید. مطمئن باشید جایگاه ویژه‌ای خواهیم داشت و مردم از ما راضی خواهند بود.

سرمربی نفت مسجدسلیمان در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه این تیم چه بازیکنانی جذب کرده است، اظهار داشت: میلاد فراهانی، یوسف وکیا، موسی کولیبالی، حکیم نصاری، علی علیزاده و محمود قائدرحمتی را جذب کردیم. با عادل کلاه‌کج، اسماعیل شریفات و بختیار رحمانی هم صحبت کردیم که نشد به تیم نفت بپیوندند.