بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اینتر - لوگانو (دوستانه باشگاهی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

اتهام سنگین فرار مالیاتی به خامس رودریگز
پنجشنبه, 04 مرداد 1397 ساعت 17:32
اتهام سنگین فرار مالیاتی به خامس رودریگز
خامس رودریگز، ستاره کلمبیایی سابق رئال نیز به فرار مالیاتی متهم شد.

به گزارش "توپ 90"، هافبک هجومی کلمبیایی تیم فوتبال بایرن مونیخ به خاطر تخلف مالیاتی که در دوران بازیگری‌اش در رئال مادرید (در فاصله سال‌های 2014 تا 2017) مرتکب شده است، باید رقمی معادل 11.65 میلیون یورو به اداره مالیات اسپانیا بپردازد.

گویا تخلفی که ستاره تیم ملی کلمبیا مرتکب شده، اعلام نکردن رقم واقعی‌ درآمدش از محل فعالیت‌های تبلیغاتی بوده است که اکنون مشخص شده. گفته می‌شود که او اظهارنامه مالیاتی‌اش را به عنوان فردی که ساکن اسپانیا نیست اعلام کرده در حالی که ساکن این کشور بوده و بخش بیشتر درآمدش را در اسپانیا کسب کرده است.

 

خامس از محل درآمدهای تبلیغاتی‌اش درآمدی معادل 12 میلیون یورو داشته است و به خاطر آنکه خودش را فردی غیرساکن در اسپانیا معرفی کرده، تنها بخشی از مالیات واقعی آن را به اداره مالیات اسپانیا پرداخته است. ظاهراً در این مدت موناکو مبلغ سه میلیون یوروی دیگر به خامس پرداخت کرده است که او آن را هم به اطلاع اداره مالیات اسپانیا نرسانده است.

 

به این ترتیب خامس به فهرست دیگر ستاره‌های فعلی و سابق لالیگا پیوست که به دلیل تخلف مالیاتی مجبور به پرداخت جریمه به اداره مالیات اسپانیا شدند، ستاره‌هایی نظیر کریستیانو رونالدو، مورینیو، لیونل مسی، فابیو کوئنترائو، لوکا مودریچ و رادامل فالکائو.