بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 27 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی نیجریه 1 - تونس 0 (جام ملت های آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

شیاطین سرخ در آستانه جذب مدافع بارسلونا
پنجشنبه, 04 مرداد 1397 ساعت 15:13
شیاطین سرخ در آستانه جذب مدافع بارسلونا
یری مینا، مدافع کلمبیایی بارسلونا در آستانه جدایی از این باشگاه قرار دارد و گفته می شود، مقصد بعدی او منچستریونایتد خواهد بود.

به گزارش "توپ 90"، پس از یک نیم فصل ناموفق در بارسلونا و چند سوتی بزرگ در بازی های این تیم، یری مینا تبدیل به چهره ای مغضوب در میان هواداران بارسا شد. برای جذب او 11.8 میلیون یورو به پالمیراس پرداخت شد اما مینا هرگز مدافعی در حد و اندازه های ماسکرانو نشان نداد و نتوانست جای خالی او را پر کند.

 

 

 

 

در نقل و انتقالات تابستانی مسئولان بارسا اقدام به جذب لانگله کردند تا مینا متوجه شود که در بارسلونا کسی مشتاق به ادامه همکاری با او نیست. ستاره کلمبیایی اما در جام جهانی اعاده حیثیت کرد و با زدن 3 گل و ارائه بازی های درخشان در خط دفاعی تیم ملی کشورش، ثابت کرد که توانایی های بسیاری دارد.

مدیر برنامه های مینا هفته گذشته اعلام کرد که در صورت جدایی این بازیکن از بارسا، او راهی یک تیم بزرگ اروپایی خواهد شد و امروز رادیو مونته کارلو فاش ساخت که نام این تیم بزرگ، منچستریونایتد است. در همین رابطه ایجنت او امروز با مدیران بارسا جلسه ای دارد و قرار است پیشنهاد یونایتد را به آنها ارائه دهد.

از اورتون و لیون نیز به عنوان دیگر تیم های خواهان یری مینا یاد می شود.