بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 2 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی الاهلی 2 - پرسپولیس 1 (دبل سوما)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

جلالی: اسیر فضاسازی‌های استقلال نمی‌شویم
پنجشنبه, 04 مرداد 1397 ساعت 12:50
جلالی: اسیر فضاسازی‌های استقلال نمی‌شویم
سرمربی تیم پیکان می گوید استقلال فردا با بازیکنان سرشناس وارد زمین می شود.

به گزارش "توپ 90"، مجید جلالی سرمربی پیکان در نشست خبری پیش از دیدار با استقلال حاضر شد و درباره اولین دیدار فصل گفت: با یک ذهن امیدوار و باورهای قوی می خواهیم لیگ را شروع کنیم. هر چند 7 یا 8 بازیکن را از دست دادیم اما بیش از پیش به تیم پیکان امیدوارم و می خواهم شما بدانید که بازیکنان ما برابر استقلال می خواهند اثبات کنند امسال تیم متفاوت و بهتری هستند و این کار را در زمین انجام می دهند. به هیچ وجه من اسیر فضاسازی های این روزها نمی شویم. استقلال تیم کوچکی نیست که با از دست دادن 2 یا 3 یار کیفیت این تیم تغییر کند.


وی افزود: ما سال قبل 7 یار را نداشتیم و برابر استقلال بازی کردیم و تا دقایق آخر نیز مساوی بودیم. اگر استقلال یک بازی این وضعیت را دارد، من 30 سال است این وضعیت را دارم. فردا نیز خواهید دید که اکثریت بازیکنان استقلال هستند و بازی خواهند کرد. درخواست من این است که بازی را لوس نکنید. مسئولیت کمیته داوران امسال سنگین تر از همیشه است. باوری در مربیان به وجود آمده که حتی به لیگ های پایه نیز رفته است؛ این باور این است که اگر کنار زمین شلوغ کنید، برنده می شوید و این باور خطرناک است و باید از لیگ برتر جلوی آن را بگیریم. این خواهش و درخواست را دارم که در این زمینه خیلی قوی وارد عمل شوند و تا من مربی فکر نکنم اگر کنار زمین فضاسازی کنم، سود خواهم کرد.

جلالی در پاسخ به این سوال که به نظر شما کدام تیم در نبرد جوان ها برنده است، تصریح کرد: شما حتی اگر یک تیم معمولی را با پیراهن استقلال وارد زمین کنید، پارامترهای بیشتری برای موفقیت دارد و این وضعیت برای پرسپولیس نیز وجود دارد. آنها همیشه مجبور به این هستند که تیم خوبی باشند و هیچگاه تیم های بزرگ درگیر این موضوع نمی شوند که اگر 2 یار نداریم، پس هیچ چیز نداریم.

سرمربی پیکان در ادامه درباره حضور بازیکنان خارجی در فوتبال ایران عنوان کرد: روند شناخت بازیکنان خارجی در کشور زمین است. به طور مثال به من فیلم و کارنامه می دهند اما تغییرات فوتبالیست ها در یک ماه زیاد است و نمی شود به فیلم در گذشته اعتماد کرد. بیشتر این بازیکنان و مدیر برنامه های آنها نمی گذارند که ما آخرین تغییرات آنها را ببینیم و به همین دلیل ما بازیکنان با کیفیت زیادی در لیگ نداریم. ما هر دو بازیکن فصل گذشته را می خواستیم اما بازیکنان خارجی ما قبول نکردند که با ریال قرارداد ببندند.