بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 1 مرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی فنرباغچه 1 - وولفسبورگ 1 (بازی‌دوستانه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پدیده -پرسپولیس؛ بحران بلیط در دیدار افتتاحیه!
چهارشنبه, 03 مرداد 1397 ساعت 23:59
پدیده -پرسپولیس؛ بحران بلیط در دیدار افتتاحیه!
دیدار افتتاحیه لیگ هجدهم که به میزبانی مشهدی ها قرار است فردا برگزار شود، حواشی فراوانی را تا به اینجا به ثبت رسانده و همچنان این حواشی ادامه دارد.

به گزارش "توپ 90"، طبق یک سنت مرسوم در تمام اقصی نقاط جهان، تیم قهرمان فصل گذشته مسابقات لیگ فصل جدید را افتتاح می کند و فوتبال ایران نیز از این قاعده مستنثا نیست و باید پرسپولیسی ها که فصل گذشته توانستند برای دومین بار متوالی عنوان قهرمانی لیگ را از آن خود کنند در مشهد به میهمانی شاگردان یحیی گل محمدی در پدیده بروند؛ پس از انجام قرعه کشی زمزمه هایی مبنی بر اینکه این دیدار در ورزشگاه امام رضا(ع) انجام شود به گوش رسید و هر روز جدی تر شد تا اینکه سرانجام با همکاری مسئولان مربوطه این موضوع به تصویب رسید. تصویب این مسئله برای برگزاری دیدار سرخابی های پایتخت کافی نبود و همچنان حواشی برای برگزاری این دیدار ادامه دارد که به صورت تیتروار این حواشی را در زیر با هم خواهیم خواند:

*در اتفاقی عجیب، ساعت مسابقه هنوز مشخص نشده است و خوش نیّت سرپرست فرمانداری مشهد معتقد است که مسائل امنیتی به فدراسیون مربوط نیست و باید طبق مصوبه شورای تامین استان خراسان رضوی، این مسابقه رأس ساعت 18:30 برگزار شود اما فتاحی می گوید به دلیل رعایت قوانین حق پخش تلویزیونی و همچنین تعدیل گرمای هوا این دیدار باید در ساعت 20:45 دقیقه برگزار شود. این جدال بین مسئولان مربوطه در فاصله کمتر از 24 ساعت تا سوت آغاز مسابقه دو تیم پدیده و پرسپولیس ادامه دارد و مشخص نیست سرانجام پایان این قصه چه خواهد شد. خبرنگار اختصاصی "توپ 90" از آخرین اتفاقات می گوید که مهدی تاج هم وارد مشهد شده تا با مصالحه و برگزاری یک جلسه فوری به بحران شکل گرفته بر سر زمان برگزاری این مسابقه پایان دهد.

*داستان بلیط فروشی این مسابقه هم دست کمی از ساعت آن ندارد؛ باشگاه پدیده برای مدیریت مسئله بلیط فروشی آن را محدود به شعبات بانک مورد اسپانسر خود کرده است و اعلام کرده که در روز مسابقه بلیط فروشی شکل نخواهد گرفت اما بعید است همانند فصول قبل این مسئله به وقوع بپیوندد. نکته منفی اینکه از ظرفیت 25 هزار نفری ورزشگاه امام رضا(ع) شهر مشهد تنها 15 هزار بلیط به فروش رفته است و این مسئله هنگامی پیچیده تر می شود که این بلیط ها در بازار سیاه شکل گرفته به فروش می رسد؛ خبرنگار "توپ 90" از مشهد در بررسی میدانی می گوید قیمت بلیط این مسابقه تا هر کدام 100 هزار تومان به فروش می رسد و حتی اطلاعیه سه بلیط به قیمت 300 هزار تومان هم به چشم می خورد.

*از مشهد شنیده می شود که فردا پس از برگزاری دیدار افتتاحیه، داستان باشگاه پدیده به پایان خواهد رسید و از هفته دوم با نامی جدید در مسابقات لیگ برتر شرکت خواهد کرد؛ مسئله ای که می تواند حواشی فراوانی را به دنبال داشته باشد.