بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 27 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی هافن هایم 1 - بایرن مونیخ 3 (دبل گورتزکا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

احتمال فروش خونه به خونه به خارج از استان
چهارشنبه, 03 مرداد 1397 ساعت 18:19
احتمال فروش خونه به خونه به خارج از استان
سرپرست تیم خونه به خونه بابل حکم اعلام شده از سوی فدراسیون را غیر منصفانه دانست و فروش امتیاز این تیم از سوی قاسم حسن‌زاده را محتمل دانست.

به گزارش "توپ 90"، مهران نجفی، سرپرست خونه به خونه بابل در خصوص رای کمیته انضباطی پیرامون محرومیت بازیکن راه‌آهن گفت: من به آئین‌نامه انضباطی فوتبال ایران تسلط ندارم اما برای ما سوال است که آیا این خلاف بزرگ هم‌چنین حکمی دارد؟ آیا این حکم مطابق با آئین‌نامه فیفا است؟ ما با شهر همسایه خود هیچ مشکلی نداریم و نساجی هم افتخار فوتبال مازندران است اما اعتراضی که خونه به خونه انجام داده بعد 3 ماه مورد بررسی قرار گرفته است. این حکم باید 2 ماه پیش اعلام می‌شد نه الان که 20 روز به شروع مسابقات لیگ یک مانده است.


وی در ادامه شرایط خونه به خونه را نامناسب دانست و اعلام کرد: آقای حسن‌زاده در مصاحبه‌ای که داشتند اعلام کردند قصد فروش تیم را دارند. من امیدوارم که نظر ایشان برگردد. چون آقای حسن‌زاده به فوتبال مازندران خدمت کرده و با خرجی که انجام داده است توانسته شور و هیجانی وصف ناپذیر در بابل به وجود آورد. متاسفانه به دلیل این که فدراسیون رای را دیر اعلام کرد همه بازیکنان ما رفتند اگر این حکم زودتر اعلام می‌شد تیم ما به فروش نمی‌رفت. فدراسیون به تماشاگران ما احترام نگذاشت.


طبق ادعای قاسم حسن‌زاده، چند بازیکن خونه به خونه در هفته‌‌های پایانی لیگ یک خود را مصدومیت زدند و برای این تیم بازی نکردند. نجفی در رابطه با این موضوع بیان کرد: من همیشه مثبت فکر می‌کنم و تفکرم بر این است که اتفاقی نیافتاده. اما در همان زمان کادر پزشکی ما اعلام کرد که این بازیکن سالم است و مشکلی برای انجام مسابقه ندارد. حتی آقای اسکوچیچ پرونده این بازیکن را به کرواسی فرستاد تا دکتری که سابقه همکاری با وی را دارد نتیجه نهایی را اعلام کند و ایشان هم گفتند بازیکن ما مشکلی ندارد. اما ایشان دور زمین می‌دوید و بعد از آن اعلام می‌کرد که مشکل دارد. حالا او به نساجی رفته و صحبت کردن در موردش درست نیست.


سرپرست تیم خونه به خونه در آخر فروش امتیاز این تیم را محتمل دانست و تصریح کرد: صحبت‌هایی در خصوص فروش امتیاز خونه به خونه به دریای بابل وجود دارد که من همین جا اعلام می‌کنم این تیم توانایی خرید امتیاز ما را ندارد. حالا باید ببینیم آقای حسن‌زاده چه تصمیمی می‌گیرد و حتی این احتمال وجود دارد امتیاز تیم به خارج از استان منتقل شود.