بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 29 فروردین 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی نفت‌ مسجدسلیمان 0 - استقلال خوزستان 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

حدادی‌فر: انتخاب بهترین‌ها کاملا سوال برانگیز بود
سه شنبه, 02 مرداد 1397 ساعت 14:59
حدادی‌فر: انتخاب بهترین‌ها کاملا سوال برانگیز بود
کاپیتان ذوبی ها می گوید عدم حضور بازیکنانی از تیم نایب قهرمان لیگ برتر در جمع بهترین های ایران سوال برانگیزترین اتفاقی بود که این روزها می توانست بیفتد.

به گزارش "توپ 90"، قاسم حدادی فر را بدون تردید می توان یکی از مهمترین بازیکنان تاریخ لیگ برتر دانست. او که پیش از این موفق شده بود عنوان بهترین بازیکن لیگ برتر را در همین مراسم بهترین ها به دست بیاورد امروز در جایگاه کاپیتان تیم ذوب آهن از انتخاب بهترین های فوتبال ایران در فصل گذشته شاکی است. با حدادی فر به عنوان سرگروه سبزپوشان در این باره به صحبت نشستیم و نظر او را شنیدیم.


او در ابتدا درباره ذات مراسم بهترین های لیگ برتر گفت: در ابتدا باید بگویم که خیلی خوشحالم که این برنامه به طور منظم همه ساله برگزار می شود. بهرحال این جور مراسم ها برای بازیکنانی که در لیگ برتر به میدان می روند انگیزه است و همین عامل انگیزشی می تواند باعث موفقیت آنها شود. بهرحال این مراسم همه ساله با نظم برگزار می شود و برگزاری آن نیز جای تقدیر و تشکر دارد.


حدادی در این باره ادامه داد: اما همانطور که این رقابت  برای بازیکنان مهم و جذاب است با اجرای نادرست نادرست ممکن است تمام وضعیت روحی و روانی آنها را به هم بریزد. من فکر می کنم با اجرای این برنامه در شب گذشته، عدالت و صداقت زیر سوال رفت. البته من فکر می کنم این حرف همه تیم های شهرستانی است که غیر از تیم های سرخابی، تیم های دیگر نمی توانند در این مراسم به برتری برسند. اینکه بسیاری از کسانی که عنوان گرفته اند و لایق بودند قابل کتمان نیست اما واقعا برخی از انتخاب ها سوال برانگیز است.


هافبک ذوبی ها ادامه داد: اگر نخواهم به گذشته برگردم و همین برنامه شب قبل را مورد بررسی قرار دهم باید بگویم برای من به عنوان کاپیتان تیم ذوب آهن سوال است که چرا تیم نایب قهرمان لیگ حتی یک نماینده در این مراسم ندارد!؟ می گویند ورزشی ها و رسانه ای ها نفرات برگزیده را انتخاب کردند؟ خب بیایند و لیست ها همه کسانی که رای داده اند را روشن و واضح منتشر کنند تا معترضانی عین من بدانند حق با آنها نیست.


او ادامه داد: شما ببینید ذوب آهن در لیگ برتر نایب قهرمان شده است و در لیگ قهرمانان آسیا نیز توانست به مرحله یک هشتم نهایی صعود کند و چه بسا اگر عملکرد مهم و فوق العاده مامه تیام، ستاره استقلالی ها نبود می توانستیم از این تیم نیز عبور کنیم و خودمان را به مرحله یک چهارم نهایی وارد شود. اگر این انتخاب ها سلیقه ای و جهت دار است بیایند روشن کنند اما وقتی می گویند بر اساس آرا به این نام ها رسیدیم باید بیایند و ابعاد مختلف این مراسم را رسانها ای  مختلف را رسانه ای کنند تا مردم بهتر در جریان همه چیز قرار بگیرند .


حدادی فر، کاپیتان ذوبی ها که از عدم حضور بازیکنان این تیم در شب برترین ها شاکی بود گفت: نمی دانم چرا رشید مظاهری دیشب در این مراسم نبود. او با تیم ملی به جام جهانی رفت. یکی از بهترین دروازه بانان لیگ هفدهم بود. در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا بیشترین سیو را در بین همه دروازه بان ها داشت و بهترین گلر شد. او چکار باید می کرد تا بتواند در جمع بهترین گلرهای لیگ قرار بگیرد؟ افتخار دیگری در عرض یک فصل داریم؟


او ادامه داد: محمدرضا حسینی بدون شک یکی از بهترین هافبک های لیگ بود و مرتضی تبریزی نیز دومین گلزن رقابت ها بود. شما نامی از این دو در بین نامزدها دیدید؟ ما بازیکنانی هم در خطوط دفاع و میانی داشتیم که می توانستند شب گذشته در این مراسم حضور داشته باشند. بهرحال همانطور که بابت برگزاری این مراسم باید از مسئولان تشکر کرد بابت این انتخاب های عجیب نیز باید از آنها سوال کرد که چرا به این نتایج رسیدند. بهرحال جای خالی بازیکنان ذوب آهن کاملا احساس می شد ضمن اینکه باید به محسن مسلمان هم تبریک بگویم او بهترین پاسور لیگ است و با پاس های خود گل های فراوانی ساخته است. همینطور به علی خدادادی هم تبریک می گویم او از جوانانی است که در آینده از آنها بیشتر خواهیم شنید.