بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 27 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی قشقایی شیراز 0 - ملوان 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

دزدی بزرگ بارسلونا از رم
سه شنبه, 02 مرداد 1397 ساعت 12:02
دزدی بزرگ بارسلونا از رم
اسکای اسپورتس ایتالیا مدعی شد که باشگاه بارسلونا توانسته مالکوم، ستاره برزیلی را که مورد توجه رم قرار داشت، برباید.

به گزارش "توپ 90"، قرار بود شب گذشته مالکوم با پروازی راهی رم شود و در تست‌های پزشکی باشگاه شرکت کند. گفته می‌شد که دو طرف با رقم 36 میلیون یورو به توافق رسیده اند. در حالی که تعدادی از هواداران رم برای استقبال از او در فرودگاه حاضر شده بودند، باشگاه بوردو اجازه نداد او به ایتالیا سفر کند. حال نشریات مدعی شدند که بارسلونا توانسته او را از باشگاه رم برباید.

در حالی که دو طرف قرارداد یعنی رم و بوردو به توافقات نهایی رسیده بودند، باشگاه بارسلونا با پیشنهادی بالاتر از رم وارد شده و همین موضوع در نهایت سبب شد که بوردو قید پیشنهاد رم را بزند و از انتقال او به ایتالیا جلوگیری کند.

طبق ادعای موندو دپورتیوو، برنامه بارسا برای جذب مالکوم  در صورتی بوده که آنها در جذب ویلیان شکست خورده باشند و به نظر نیز این اتفاق در نهایت رخ داده است. پیشنهاد آبی اناری‌ها باعث شده تا فعلا پروسه انتقال مالکوم به رم متوقف شود و تلاش مسئولین رم برای این انتقال، به تازگی آغاز شده است. یکی از مسئولین بلندپایه رم گفته که کار آنها بسیار سخت است زیرا بارسلونا وارد این رقابت شده و کاتالان ها دست بردار نیستند.

حال باید دید با شروع دوباره مذاکرات بین این سه جبهه، در نهایت ستاره 21 ساله برزیلی که در فصل گذشته 10 گل و 7 پاس گل برای تیمش به ثبت رسانده به کجا خواهد رسید. بارسا در ابتدا در تلاش بود که شرایط حضور ویلیان 30 ساله را در نوکمپ فراهم کند ولی هم دشواری جذب ویلیان و هم سن و سال کم مالکوم و استعداد بالای او باعث شد تا در نهایت آنها به سمت جذب ستاره برزیلی بروند.