بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 30 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اینتر 0 - ساسولو 0 (گزارش اختصاصی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

شفر: شانس زیادی برای موفقیت نداریم
سه شنبه, 02 مرداد 1397 ساعت 12:01
شفر: شانس زیادی برای موفقیت نداریم
سرمربی استقلال در حاشیه دومین تمرین آبی پوشان در تهران پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

به گزارش "توپ 90"، وینفرد شفر سرمربی استقلال در پایان دومین جلسه تمرینی آبی ها با حضور در جمع خبرنگاران درباره آخرین شرایط این تیم در آستانه شروع لیگ صحبت کرد. مشروح صحبت های این سرمربی آلمانی در ادامه می آید:


شانس زیادی برای موفقیت نداریم


ما مقداری به زمان نیاز داریم زیرا تیم ما جوان شده و باید زمان داشته باشیم تا این بازیکنان پیشرفت کنند. با این شرایطی که الان داریم، شانس زیادی برای موفقیت بزرگ نداریم. ما الان خیلی سخت کار می کنیم و همه با همه وجود تلاش می کنند اما این بازیکنان جوان چند ماه به زمان نیاز دارند تا به سطحی برسند که همه از تیم استقلال انتظار دارند.

باید ذهن بازیکنان باز شود


ما کار خود را با همه وجود انجام می دهیم اما از حالا نمی توان درباره بازی صحبت کرد. امیدوارم بازیکنان برای بازی آزاد و رها شوند زیرا آنها نگرانی ها و دلخوری هایی برای شروع فصل از لحاظ مالی داشتند که آنها را به مدیرعامل گفتیم و ایشان نیز امروز با بازیکنان صحبت کردند و امیدواریم خیلی سریع مشکلات برطرف شود.

هواداران بیشتر تیم را حمایت کنند


من سرور و تیام را در استانبول همزمان با مدیران قبلی باشگاه ملاقات کردم. آن زمان به آنها گفتند تا فردا پول خود را می گیرید اما این اتفاق رخ نداد. اما از هواداران درخواست دارم که بیشتر از گذشته از تیم حمایت کنند زیرا تیم ما جوان شده و نیاز به زمان بیشتری دارد.

تیم زیر 21 سال و چند بازیکن با تجربه داریم


شما دیدید که تیمی که ما داریم یک تیم زیر 21 سال در کنار چند بازیکن با تجربه است. خیلی از بازیکنان ایرانی ما از شرایط خوشحال نیستند. بازیکنان داخلی قلب تیم ما هستند و یک سری از بازیکنان نیز منتظر حقوق خود از سال گذشته هستند. 5 بازیکن ما که برابر ذوب اهن به میدان رفتند در آخرین بازی فصل در کنار ما حضور ندارند. من بهترین آرزوها و امیدها را برای هواداران دارم اما ما نیاز به زمان داریم. یک سری بازیکنان جوان و با استعداد داریم و نیاز به زمان داریم تا پیشرفت کنیم.