بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 2 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی الاهلی 2 - پرسپولیس 1 (دبل سوما)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کی‌روش: قول دادن کافی است، روی کاغذ بیاورید
سه شنبه, 02 مرداد 1397 ساعت 12:01
کی‌روش: قول دادن کافی است، روی کاغذ بیاورید
سرمربی تیم ملی در واکنش به ادعاهای اخیر روسای فدراسیون فوتبال پیرامون تمدید قرارداد خود بار دیگر روی شرط و شروطی که مد نظر دارد تاکید کرد و مدعی شد این بار ضمانت کتبی می خواهد.

به گزارش "توپ 90" به نقل از خبرآنلاین، کارلوس کی روش برای ماندن در راس کادر فنی تیم ملی ایران طی هفته های گذشته مذاکرات فشرده ای برای تمدید قراردادش انجام داد که در تشریح نتایج این مذاکرات روسای فدراسیون از توافق با این مربی پرتغالی خبر دادند، توافقی که گفته می شود در گام نخست تا جام ملت های آسیا 2019 خواهد بود.


بعد از این که مهدی تاج از توافق نهایی با کی روش برای هدایت تیم ملی صحبت کرد این مربی پرتغالی در واکنش به این ادعا بار دیگر روی شرط و شروطی که از قبل هم مطرح شده بود، پافشاری کرد که این شرط ها در چهار بند به تایید خود کی روش رسید.


سرمربی تیم ملی در یادداشتی به اتفاقات اخبر پیرامون ماندنش در تیم ملی واکنش نشان داد و نوشت:« من هیچ وقت دوست نداشتم درباره خودم صحبت کنم. طی جلسه قبلی که داشتم، فکر می کنم بین من و آقای تاج و فدراسیون این توافق انجام شد که برای موفقیت تیم ملی در جام ملت های آسیا یکسری اقدام ضروری به نظر می رسد که این اقدامات به شرح زیر است:

«١. حمایت های مالی و تدارکاتی  از تیم ملی برای حضور در رقابت های جام ملت ها. البته که هیچیک از این ها نباید فقط در حد قول بدون عمل باشد!


٢. اقدامات لازم برای هفت بازیکن سرباز تیم ملی. ما از ١٣ ژوئن ٢٠١٧ منتظر ارائه راه حل برای چنین مسئله ای هستیم.


٣. رسیدگی به معوقات عقب افتاده قرارداد.


٤. در آخر؛ قراردادی رسمی و مکتوب از سوی فدراسیون فوتبال ایران. تا اینکه همه چیز در حد حرف نباشد و تمامی مباحث مربوط به بازیکنان و کادرفنی به امضا و توافق برسد.