بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 27 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه مسابقه مجتبی عابدینی در رقابتهای شمشیربازی بوداپست

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

شفر، پرکار‌ترین مرد مراسم بهترین‌های فوتبال
سه شنبه, 02 مرداد 1397 ساعت 12:01
شفر، پرکار‌ترین مرد مراسم بهترین‌های فوتبال
سرمربی استقلال با 3 بار روی سن رفتن در مراسم برترین ها از این حیث رکورددار شد.

به گزارش "توپ 90"، وینفرد شفر در مراسم دوشنبه شب که با موضوعیت انتخاب برترین های فوتبال ایران در فصل گذشته برگزار شد، با اینکه جایزه ای دریافت نکرد، اما پرکار ترین مرد حاضر در مراسم بود.


شفر در جریان برگزاری این مراسم 3 بار روی سن رفت و در کنار افراد مختلف حاضر شد. اولین بار وقتی امید ابراهیمی به عنوان بهترین هافبک فصل گذشته انتخاب شد و در سالن حضور نداشت، وینفرد شفر با درخواست مجری روی سن رفت و علاوه بر دریافت جایزه شاگرد سابقش برای او در لیگ قطر آرزوی موفقیت کرد.


بار دوم شفر برای دریافت جایزه بهترین پاسور لیگ گذشته که متعلق به سرور جپاروف بود، روی سکو حاضر شد و بار سوم با انتخاب برانکو به عنوان بهترین مربی فصل این کار را انجام داد.


وقتی مشخص شد برانکو ایوانکوویچ به عنوان بهترین مربی سال انتخاب شده، شفر در سالن دنبال او گشت تا قبل از اینکه سرمربی کروات روی سن برود، به او تبریک بگوید و همین اتفاق هم رخ داد. همچنین بار دیگر با درخواست عبدالله روا مجری مراسم شفر روی سن رفت تا در کنار برانکو عکسی به یادگار بگیرند.


جنب و جوش زیاد سرمربی استقلال در سالن برج میلاد باعث شد تا مجری مراسم نیز اعلام کند: «اوایل می گفتند سن شفر بالا است اما او امشب بیشتر از همه حاضران پیاده روی کرد»!

 

 

 

 

عکس ها از امیرحسین خیرخواه