بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 31 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی فنرباغچه 1 - وولفسبورگ 1 (بازی‌دوستانه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

توضیح گرشاسبی درباره جدایی امیری
سه شنبه, 02 مرداد 1397 ساعت 00:54
توضیح گرشاسبی درباره جدایی امیری
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اعلام کرد نمی داند استقلالی ها در کدام بخش جوایز مظلوم واقع شده اند.

به گزارش "توپ 90"، حمیدرضا گرشاسبی بعد از انتخاب مراسم بهترین های فوتبال ایران اظهار داشت:خوشحالیم پرسپولیس که مظلومانه یکسال از گرفتن بازیکن محروم شد ، به این موفقیت ها رسیده است.

بچه ها ما با حمایت هواداران توانایی هایشان را نشان دادند ویکبار دیگر برای دومین سال متوالی عنوان قهرمانی را به دست آوردند و رکوردها را شکستند. الان هم باشگاه برتر شدیم و بایدتلاش کنیم در نیم فصل سختی که پیش رو داریم و پنجره مان بسته بوده موفق شویم. شما می دانید که  40 درصد بازیکنان هم رفته اند و برایشان آرزوی موفقیت داریم. با این حال به هواداران قول می دهیم که بچه ها با تمام انرژی و توان در زمین حاضر شوند و انشاالله در نیم فصل دوم تیم مان تکمیل تر خواهد شد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا توزیع جوایز عادلانه بود، گفت: به هر حال نمی توانیم در کار داورانی که این انتخاب ها را انجام دادند، ریز شویم و صحبت کنیم، ولی نظر این عزیزان بوده است. ممکن است نظر ما چیز دیگری باشد.

مدیرعامل پرسپولیس با اشاره به حرف های سیدحسین حسینی که گفته بود استقلال مظلوم واقع شده، تاکید کرد: من نمی دانم در کدام بخش را می گویند مظلوم واقع شده است. اگر منظورشان دروازه بان است که آقای بیرانوند کاری کرد کارستان. همین که فیکس تیم ملی بوده و در لیگ برتر هم شایسته بوده است، همه چیز را نشان می دهد. البته آقای حسینی هم خیلی دروازه بان خوبی است. اما اینجا یک نفر انتخاب می شود و در بخش دروازه بانی نظرم بیرانوند است و به درستی انتخاب شد.

گرشاسبی درباره جدایی وحید امیری اظهار داشت: بازیکنان صحبت می کنند و نتیجه می گیرند. وجید امیری بازیکن خوب و بااخلاق و دوست داشتنی ما است که برایش آرزوی موفقیت می کنم. ما با نماینده ای که به باشگاه پرسپولیس فرستاده بود، به جمع بندی رسیدیم اما فردایی که با هم قرار گذاشتیم، ظاهرا پیشنهاد خیلی خوبی به ایشان از ترکیه دادند و به آنجا رفتند.


وی درباره بدهی ها نیز اضافه کرد: ما بیش از 85 درصد بدهی را پرداخت کردیم. انشاالله مبلغی که از اسپانسر می گیریم با توافق بقیه اش را می دهیم.