بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 5 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی استقلال خوزستان 1 - نساجی مازندران 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

نارضایتی والورده از مدیران ورزشی بارسلونا
دوشنبه, 01 مرداد 1397 ساعت 19:04
نارضایتی والورده از مدیران ورزشی بارسلونا
جدایی پائولینیو و عدم جذب گریزمان باعث شده است تا ارنستو والورده چندان از عملکرد تیم مدیریت ورزشی بارسا(پپ سگورا و آبیدال) رضایت نداشته باشد.

به گزارش "توپ 90"، بارسلونا تا به اینجای نقل و انتقالات توانسته آرتور ملو و لانگله را در پست هافبک و دفاع میانی به خدمت بگیرد و در تلاش است تا ویلیان و رابیو را نیز به خدمت بگیرد. انتقال هایی که دشواری خاص خود را خواهند داشت.

 

 

 

 

والورده، سرمربی بارسا در دومین سال حضورش روی نیمکت این تیم، بازهم کمترین مشارکت را در نقل و انتقالات داشته است. دقیقا بر خلاف نقشی که گواردیولا و انریکه داشتند و به نوعی نظارت مستقیم آنها بر تیم مدیریت ورزشی محسوس بود.

طبق ادعای مارکا، والورده از این موضوع رضایت چندانی ندارد. او معتقد است که اگر نقش او در نقل و انتقالات بیشتر بود، می توانست مانع جدایی پائولینیو شود و یا حتی می توانست گریزمان را به آمدن به بارسا متقاعد کند. پائولینیو سال گذشته بازیکن مطمئنی برای والورده محسوب می شد و در بازی هایی که به میدان رفت نیز درخشان ظاهر شد اما در نهایت تصمیم گرفت به گوانگژو بازگردد.

والورده همچنین حساب خاصی روی گریزمان باز کرده بود و قصد داشت با او، مسی و گریزمان، تیمی هجومی تر از همیشه را روانه میادین کند.