بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 28 اسفند 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی قبرس 0 - بلژیک 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

معادلات احتمالی خط حمله استقلال در افتتاحیه لیگ
یکشنبه, 31 تیر 1397 ساعت 12:43
معادلات احتمالی خط حمله استقلال در افتتاحیه لیگ
استقلال بیشترین تغییرات را در خط حمله خود برابر پیکان خواهد داشت.

به گزارش "توپ 90"، استقلال در اولین دیدار فصل جدید خود باید برابر پیکان به میدان برود تا فصل جدید رسما برای آبی ها آغاز شود. این دیدار در شرایطی برای استقلال برگزار می شود که آبی ها هنوز ترکیب اصلی خود را در اختیار ندارند و همچنان در انتظار اضافه شدن بازیکنان جدید هستند.


بیشترین تغییرات نسبت به فصل قبل در خط حمله استقلال است و فرشید اسماعیلی حالا تنها باقی مانده خط حمله پیشین آبی ها در این تیم است. اسماعیلی احتمالا با یک تغییر پست نسبت به فصل قبل به پست شماره 10 باز خواهد گشت و به عنوان هافبک پشت مهاجم به میدان می رود.


شفر احتمالا در دو پست بال راست و چپ به بازیکنان جوان تر اعتماد خواهد کرد. اللهیار صیادمنش و رضا آذری دو بازیکنی هستند که در پیش فصل بیش از هر بازیکن دیگری در خط حمله به میدان رفتند و با توجه به غیبت قائدی شانس زیادی برای حضور در ترکیب دارند. البته این احتمال نیز وجود دارد که استقلال از خسرو حیدری در سمت راست خط حمله استفاده کند و این بازیکن را از ابتدا در ترکیب قرار دهد اما شفر در ترکیب ابتدایی دیدارهای دوستانه خود این انتخاب را انجام نداده است.


استقلال در نوک خط حمله نیز تنها دو بازیکن در اختیار دارد؛ سجاد آقایی و روح الله باقری که هر دو برای حضور در لیگ برتر کم تجربه هستند اما به نظر می رسد در این بین شانس باقری برای حضور در ترکیب آبی ها بیشتر از آقایی باشد.