بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 1 مرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 1 - چلسی 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

سرمربی لستر: اشمایکل هیچ پیشنهادی ندارد
یکشنبه, 31 تیر 1397 ساعت 12:41
سرمربی لستر: اشمایکل هیچ پیشنهادی ندارد
کلود پوئل سرمربی لستر، درباره کسپر اشمایکل، دروازه‌بان تیم ملی دانمارک می‌گوید او هیچ پیشنهادی نداشته است.

به گزارش "توپ 90"، در روزهای اخیر گفته شده بود که چلسی به جذب کسپر اشمایکل ابراز تمایل کرده. دروازه‌بانی که فصل پیش در لستر درخشان ظاهر شده بود و به باشگاهش کمک کرده بود در لیگ برتر جزیره مقام نهم را بدست آورد.


پوئل که این فصل هم سکان هدایت لستر را به دست خواهد داشت مصمم است دروازه‌بان 31ساله‌ی دانمارکی تیم خود را نگه دارد.  پوئل گفت:" این شایعات برای من ناراحت‌کننده نیست. البته کسپر برای ما بازیکن فوق‌العاده مهمی است. او در جام جهانی هم خیلی موفق ظاهر شده. ما به کسپر احتیاج داریم. او با شخصیت و عملکرد خوبش و با نمایش‌های کم فراز و نشیبی که دارد یکی از ستونهای تیم ما است ".


وقتی از پوئل پرسیده می‌شود که آیا لستر برای جذب اشمایکل پسر پیشنهادی دریافت کرده یا نه، او می‌گوید " نه، از این بابت هیچ مشکلی نیست. البته در حال حاضر گمانه‌زنی‌های زیادی وجود دارد ولی اینها همه طبیعی است".


البته اشمایکل این فصل در لستر با یک رقیب روبرو خواهد شد چرا که دنی وارد دروازه‌بان ذخیره‌ی لیورپول اخیراً به لستر منتقل شده است. پوئل درباره‌ی این موضوع گفت:" به نظر من وارد می‌تواند رقابت را افزایش دهد و گزینه‌های بیشتری در اختیار سرمربی بگذارد. وجود رقابت بین بازیکنهای تیم در پست‌های مختلف مزیت است و می‌تواند شور و شوق آنها را افزایش دهد".