بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 28 اسفند 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی قبرس 0 - بلژیک 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پنج گزینه بارسا برای جانشینی سیله سن
شنبه, 30 تیر 1397 ساعت 17:08
پنج گزینه بارسا برای جانشینی سیله سن
گفته می شود که یاسپر سیله سن پس از دو فصل نیمکت نشینی در بارسلونا قصد ترک این باشگاه را دارد.

به گزارش "توپ 90"، سیله سن دو سال پیش به جای براوو جذب بارسا شد ولی خیلی زود دریافت که در لالیگا و لیگ قهرمانان باید ذخیره تراشتگن باشد.

او در این دو فصل تنها در کوپا دل ری برای بارسا به میدان رفته و البته نمایش های درخشانی نیز ارائه داده است. منابع نزدیک به باشگاه بارسلونا ادعا کرده اند  که او به صورت جدی قصد جدایی دارد و باشگاه نیز در پی یافتن بهترین جانشین برای اوست.

طبق ادعای مارکا، این 5 گلر گزینه های مدنظر باشگاه کاتالانی هستند:

کوئن کاستیلس: گلر بلژیکی 26 ساله باشگاه ولفسبورگ که از سال 2015 برای این باشگاه بازی می کند و فصل گذشته تبدیل به سنگربان فیکس شد.

یان زومر: گلر 29 ساله سوئیسی باشگاه گلادباخ که چندی پیش در جام جهانی بازی های بسیار خوبی برای تیم ملی کشورش انجام داد.

سیمون مینیوله: گلر 30 ساله بلژیکی لیورپول که پس از چند سال حضور ثابت در دروازه این تیم، فصل گذشته جای خود را به کاریوس داد. او که با آمدن آلیسون، حالا دیگر چاره ای جز جدایی ندارد، می تواند گزینه خوبی برای بارسا باشد.

خرونیمو رویی: گلر 26 ساله آرژانتینی رئال سوسیداد که چند سالی است در این تیم به یک گلر فیکس تبدیل شده است و با فضای لالیگا نیز به خوبی آشناست.

مارکو دیمیتروویچ: گلر 26 ساله صربستانی باشگاه ایبار که هرچند گلر قابل اطمینانی است ولی بازی با پای او چندان خوب نیست و این شاید او را از بارسلونا دور کند.