بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 30 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی افغانستان 4 - اندونزی 3 (نیمه نهایی فوتسال زیر20سال آسیا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

امیری، عامل جذب تماشاگر برای ترابزون!
شنبه, 30 تیر 1397 ساعت 17:06
امیری، عامل جذب تماشاگر برای ترابزون!
یکی از دلایل باشگاه ترابزون برای جذب وحید امیری، تلاش جهت جذب توریست های ایرانی به استادیوم مدیکال پارک آرنا است.

به گزارش "توپ 90"، سرانجام پس از مذاکرات فراوان ترابزونی ها توانستند وینگر ایرانی حاضر در جام جهانی را جذب کنند. این ترانسفر امروز رسمی شد و معاون باشگاه ترکیه ای نیز در مراسم معارفه صحبت هایی در خصوص خرید وحید امیری انجام داد.

مهمت علی ایلماز در این باره گفت: ما به توانایی های امیری ایمان داریم. حضور امیری می تواند توریست های ایرانی فراوانی که در ترکیه حضور دارند را به سمت تیم ما جذب کند.

ترابزون اسپوری ها یکی از تیم های پرطرفدار و شناخته شده لیگ ترکیه هستند و فصل گذشته به عنوان سومین تیم پرتماشاگر سوپرلیگ ترکیه انتخاب شدند. در لیگ 2017-18 پس از گالاتاسارای و فنرباغچه ترابزون با میانگین 27553 سومین تیم ترکیه در جذب تماشاگر بود. نکته جالب این که بشیکتاشی ها نزدیک به 500 تماشاگر کمتر از ترابزون داشتند.

اما فصلِ پیش از آن اوضاع متفاوت بود. آن فصل بشیکتاش، گالاتاسارای، فنرباغچه و بورسا اسپور به ترتیب بالاتر از ترابزون بودند.

حالا باید دید آیا حضور وحید امیری توریست های ایرانی و ایرانیان ساکن ترکیه را به ورزشگاه مدیکال پارک آرنا که 41 هزار تماشاگر دارد خواهد کشاند یا خیر؟

در بازی دوستانه ایران و ترکیه هواداران ایرانی بسیاری در ورزشگاه بودند و حالا طوفان دریای سیاه (لقب باشگاه ترابزون اسپور) می خواهند علاوه بر استفاده از توانایی های فنی این بازیکن، از جنبه جذب تماشاگر نیز بهره ببرد.